Що ні в якому разі не можна говорити при звільненні?

Ми з вами розглянули вже кілька корисних статей з приводу звільнення, завдяки яким ви зможете на ранніх стадіях здогадатися, що вам загрожує звільнення, зможете швидко і оперативно знайти роботу після звільнення, а також зможете правильно повідомити керівництву про свій намір звільнитися.

Сьогодні ж ми продовжимо вести тему звільнення і розповімо вам про те, чого ні в якому разі не можна говорити при звільненні, щоб не виглядати безглуздо і залишитися в хороших відносинах з колишнім керівництвом.

«Звільніть мене сьогодні»

Вимога звільнитися негайно в цей же день покаже керівництву компанії тільки одне – вашу байдужість з приводу її подальшої долі. До того ж є велика ймовірність, що вас і не звільнять в той же день через відсутність працівника, який може вас замінити.

А якщо подивитися з точки зору законодавства, то ви просто зобов’язані відпрацювати два тижні з дня подачі заяви.

«Це найгірша компанія, в якій мені доводилося працювати»

Це, мабуть, найгірше, що ви можете сказати, звільняючись з роботи. Може ви і не задоволені своїм колишнім робочим місцем, може, вважаєте, що вас недооцінили тут, але стверджувати, що це найгірша компанія просто нерозумно.

По-перше, цим ви скривдите керівництво компанії, а по-друге, членів трудового колективу, які залишилися, ви завуальовано назвете невдахами. І кому це сподобається? Та, звичайно ж, нікому. До того ж після таких слів ви зробите просто неможливим своє повернення в даний колектив.

«Ви не вмієте організувати робочий процес»

Це питання краще взагалі не піднімати при розмові з роботодавцем. До того ж, зауважте, організація робочого процесу залежить не тільки від керівника, але і від підлеглих.

«Тут нікому не подобається працювати»

Це висловлювання є самим безглуздим, адже ви, намагаючись в якійсь мірі піднятися і виправдати свій вибір, підставляєте весь колектив. Так, можливо при особистій розмові з вами колеги і скаржилися на роботу, але ніхто ж попереду вас не прибіг до начальника і не став звільнятися. Тому і вам ніхто не дає право висловлюватися за всіх. Ваша думка – це ваша думка, а думку інших дозвольте висловити їм самим.

«Ви підвищуєте інших співробітників, а про мене всі забули»

Не варто при звільненні починати тиснути на жалість і чогось вимагати. Керівництву завжди видніше, кого варто підвищити, а кому ще потрібно набратися досвіду. А може вас керівник тримав для якоїсь більш значущої посади. У будь-якому випадку, якщо ви дійсно вирішили звільнитися, то не варто піднімати це питання, адже воно уже зовсім неактуальне.

«Ви дуже низько оцінюєте мою працю»

Дані висловлювання є дуже серйозними і завжди повинні бути чимось аргументовані. До того ж жодному керівникові не сподобається, коли йому кажуть, що він економить на зарплаті своїх підлеглих.

«Мені нудно і я не розвиваюся»

Якщо ви вимовите дані слова, то роботодавець навіть не стане вас умовляти залишитися. Чому запитаєте ви? Та тому, що для нього все стане ясно – ви просто не хочете вивчати новий матеріал, цікавитися іншими сферами роботи компанії та робити щось для її розвитку.

Давайте підіб’ємо підсумки. У будь-якому випадку, кажучи про свій намір звільнитися, ніколи не потрібно пред’являти претензії і робити когось винуватим. Це тільки ваш вибір. До того ж ви не знаєте, що чекає вас завтра, і може вам доведеться сюди ще повернутися.

Що ні в якому разі не можна говорити при звільненні?