Що краще: послуги event-менеджера або ж агентства з аутсорсингу?

Доброго часу доби, мої дорогі читачі! Саморозвиток і бізнес зараз стали просто невід’ємною частиною нашого життя. І якщо раніше це було за бажанням тієї чи іншої людини (особливо це стосується саморозвитку), то зараз же це стало просто модним, якимось трендом. Зараз майже всі займаються бізнесом, тільки от питання: чи є в цьому сенс? І чи всі розбираються у всіх нюансах, що пов’язані з тим самим бізнесом. Чи знаєте ви хто такий event-менеджер? Ні або ж вам це знайомо? Що ви вибираєте здебільшого: послуги event-менеджера або послуги агентства з аутсорсингу? Чому з цього віддаєте перевагу?

Насправді ми вже вивчили всі дані по затребуваності тих чи інших фахівців у сфері аутсорсингу. І по даній позиції на даний час вже було опубліковано понад 500 гарячих вакансій. І ось вже з цього можемо зробити висновок, що дана професія є затребуваною. Навіть дуже. Але більше все таки потребують event-менеджерів, які працюють вже безпосередньо з тими чи іншими компаніями. По-перше, це більш зручно, оскільки не потрібно включати в розмову третю особа. А, по-друге, це все ж більш економно. Але в чому ще полягає цей інтерес компанії? Є ідеї?

Ви знаєте, що участь тієї чи іншої компанії в різних заходах особливо важлива. Це просто шикарно піарить компанію і в більшій мірі використовується для збільшення рівня статусу по відношенню з іншими компаніями. Але таким же важливим залишається момент вибору людини-професіонала, яка і буде виводити компанію на новий рівень і покращувати загальний статус.

Якщо ви вирішили діяти по-старому і доброму звичаю, то, безумовно, можете в цілях конкретної економії грошей організовувати все власними силами, але чи буде це настільки ж ефективно – це вже інше питання. Знайте, доручаючи дані та завдання своїм співробітникам, які вже мають свої посадові обов’язки, ви тільки навантажуєте їх усім зайвим, але толку буде мало. Це негативно позначається на роботі всього колективу, і абсолютно всі співробітники в будь-якому випадку будуть мати по відношенню до вас частку невдоволення. Це факт.

Такі додаткові обов’язки має виконувати та людина, яка, по-перше, знає, як це зробити грамотно, логічно і правильно. А саме, щоб це йшло в плюс, а не в мінус. Нехай навіть вам не вийде так вже сильно заощадити. Потім вам це допоможе додати кілька цифр у ваш загальний капітал. Тим більше, якщо подібні заходи ви хочете зробити частиною вашої компанії, то така людина просто необхідна.

Якщо ж не вдасться знайти хорошого фахівця в даній сфері безпосередньо, то і робота з агентством теж буде хорошим рішенням. Це буде трохи дорожче, але є один нюанс. Якщо заходи проходять тільки раз на місяць або два, то вам не потрібно відкривати нову посаду в компанії і мати окрему людину, яка цим і займається. Досить буде скористатися послугами не менш хорошого і професійного агентства. І тим більше, величезним плюсом роботи з агентствами є те, що у них дуже велика база підрядників. І якщо вже раптом чого, можна на непоганих умовах вже безпосередньо з ними укласти контракт про співпрацю.

Ось і все, що потрібно було знати про відмінності event-менеджера в одній особі, з яким ви працюєте безпосередньо і агентством з аутсорсингу, яке нехай і дорожче, але надасть вам не менш гарні та ефективні послуги. У будь-якому випадку, вирішувати вам і вже тільки відштовхуючись від того, наскільки часто у вас будуть відбуватися ті чи інші заходи. А що тепер ви думаєте з цього приводу?

Що краще: послуги event-менеджера або ж агентства з аутсорсингу?