Що важливо знати про Instagram і ведення мережевої справи на цій платформі?

Вітаю, мої любі! Давайте сьогодні поговоримо про розвиток мережевої справи в просторах такої соціальної мережі, як Instagram. Так якщо раніше, приблизно років 5-7 тому була дуже популярна платформа «Вконтакті», то зараз це все змінилося і більших обертів набирає мережевий маркетинг на такій платформі, як Instagram.

Говорячи про цю платформу, можу сказати, що Instagram є однією з найпопулярніших і трендових соціальних мереж. Так тут свій блог можуть розвивати, як більш серйозні особистості, так і діти, які просто хочуть мати велику кількість лайків, підписників і просто бути популярним в мережі «Інтернет». По-перше, що стосується дітей, то ведення свого блогу на цій платформі явно піднімає самооцінку і допомагає краще розвивати своє внутрішнє «Я», якщо, звичайно, займатися чимось розумним і позитивним.

Люди, які мають більш серйозні наміри, з легкістю зможуть займатися тією самою рекламою, яка приносить хороші гроші, якщо блог досить таки просунутий або ж можуть просто продавати якісь речі, косметику тощо. Часто буває, що люди вибирають ті теми для ведення свого блогу, які безпосередньо пов’язані з постійною роботою. Так, хтось в силу своїх обов’язків багато подорожує і тим самим ділиться зі своїми підписниками не тільки враженнями від побаченого, а й показує, як виглядає та чи інша країна зсередини. Цим самим такі люди теж заробляють додаткові гроші, крім свого основного заробітку.

Але якщо ви серйозно хочете займатися мережевою справою на цій платформі, то варто зауважити, що одними фото з підписами будь-якими ви не обійдетеся. У вас повинна бути стратегія створення вашого облікового запису, а потім вже і блогу. Ви повинні чітко розуміти, що те, що ви хочете виставляти в своєму блозі, має бути цікаво іншим. У вас не буде з самого початку розкрученого блогу з великою кількістю підписників. До того ж, ви повинні бути готові, що вашу сторінку часто будуть відвідувати люди-провокатори і просто ті, які можуть прямо говорити, що їм подобається, а що ні. Через деяких недоброзичливців у вас може зникнути бажання займатися всім цим далі. А тому підготуйте себе до всіх неприємностей відразу.

Найголовніше і важливе в просуванні мережевої справи на платформі Instagram – не накручувати лайки. Так, зараз дуже багато є способів, як це можна зробити, але вам потрібні реальні люди і відповідно лайки реальних людей. Який толк в тому, якщо за кількістю підпискників у вас буде мільйон, але з того мільйона вас буде дивитися тільки 200 тис. реальних людей?! Це так, наприклад, але дуже чітко пояснює, чому ж не варто займатися накруткою лайків і кількості людей, які на вас підписуються. Тим паче, якщо ви будете таким займатися, то не дивуйтеся, якщо вашу сторінку видалять. Іноді це роблять безповоротно і тоді доводиться починати все з самого початку, але з новими ідеями.

Друге, про що варто пам’ятати – це те, що вам не потрібні мільйони підписників, як ми вже і говорили. На платформі Instagram не грає роль кількість, куди важливіше якість відносин, якщо так можна сказати, з фоловерами. Багато людей в підписках, але немає замовлень на ваш товар? Вважайте, що ваша мережева справа вже провальна.

І останнє про що варто розповісти – це хештеги. Раніше вони були більш популярними, але зараз ця їхня популярність відійшла на другий план. По-перше, багато хто просто не знав, як це правильно робити, а по-друге через те, що ними почали користуватися багато хто, це перестало працювати. Для того, щоб просувати свою мережеву справу вам досить буде окреслити лише кілька важливих і вузькоспеціалізованих хештегів і розбавити їх хештегами, які стосуються місця знаходження і т.д. При правильній збірці тегів і коротких фраз ви зможете зробити популярним ваш блог не тільки для знайомих вам людей, а й тих, хто випадково був у тому самому місці, яке ви відзначили, наприклад.

Що важливо знати про Instagram і ведення мережевої справи на цій платформі?