Чотири нехитрих методу формування капіталу без початкових вкладень

Ми всі мріємо розбагатіти. Напевно багато хто замислюється відкрити власний бар, ресторан або салон краси, але завжди щось зупиняє. Як правило, – відсутність стартового капіталу, точки опори. Існує безліч способів накопичити гроші, але чи потрібно збирати? Розглянемо кілька нехитрих способів отримати стартовий капітал.

Перший з них – кредит. Тільки це кредит не для покупки нового смартфона або шуби. Це позику для, – вкладення в акції, облігації, дорогоцінні метали, нерухомість та ін., З однією метою – отримати дивіденди. Суть методу полягає в тому, що б сума доходу, перевищувала суму кредиту і його процентні виплати. Таким чином, можна в найкоротші терміни заробити капітал, необхідний для подальшого розвитку. Мінус цього методу – виплати по кредиту, які необхідно здійснювати щомісяця, в той час як дивіденди зазвичай виплачуються раз на півроку, або рідше, в залежності від рішення керівництва компанії. Іншими словами, отримати вагомий прибуток вийде тільки через кілька років.

Другий метод – створення власного підприємства, джерелом фінансування якого виступають центри зайнятості і банки. Такі організації можуть надати позику, необхідну для відкриття власного бізнесу. Цей метод добре підходить тим, хто розуміє пристрій свого підприємства, ринку, і готовий піти на ризик. Так само, нерідко, в позиці відмовляють, в основному, саме тому, що новоспечений «ІП» бажає відкрити, наприклад, магазин розливного пива, але розбирається тільки в сортах «Жигулівського». Висновок – перш ніж отримувати позику, потрібно детально проаналізувати всі аспекти обраного вами бізнесу. Це необхідно що б не тільки переконати банк видати вам позику, а й самому бути впевненим, що бізнес не спіткає крах.

Третій метод формування капіталу – накопичення. Практику цього способу пам’ятають ще наші батьки, бабусі і дідусі. В цьому випадку ви отримуєте низький, але стабільний приріст капіталу. Яким чином, запитаєте? Вклади. Ті ж самі банки пропонують процентні ставки за вкладами. Таким чином, ваші заощадження не будуть бездельно припадати пилом в зібранні творів Карла Маркса, а почнуть приносити дохід. Даний випадок підходить тим, хто не любить ризикувати і згоден на низький дохід, без загрози для свого стану.

Четвертий, останній метод – це інтернет-бізнес. Інтернет індустрія не стоїть на місці і розвивається з кожним днем. Разом з нею розвиваються і методи заробітку в інтернеті. Починаючи з «лайків» у інстаграмме, закінчуючи торговими майданчиками. Інтернет майданчики, до речі, мають велику популярність. Володіючи стабільним інтернетом, базовими знаннями програмування, за короткий термін можна навчитися робити її самостійно. Або ж можна за порівняно невелику суму придбати вже готовий проект. Суть в тому, що можна отримати прибуток при мінімальних витратах, а при належній вправності – і зовсім без них.

Таким чином, ми з вами бачимо, що не завжди створення власного капіталу вимагає хитросплетених, опрацьованих схем. Часом не потрібні навіть матеріальні вкладення. Важлива сама ідея, спосіб її реалізації, і спосіб звернення її в капітал.

Чотири нехитрих методу формування капіталу без початкових вкладень