Чому так важливо відвідувати курси із підвищення кваліфікації?

Доброго часу доби, мої дорогі! Я думаю кожен із вас пройшов етап навчання. І зараз я говорю не про навчання в школі, адже це по суті є одним із обов’язкових завдань дитини. Спочатку батьки ведуть її в садочок, потім малюк переходить в школу і набуває там базових знань, які йому знадобляться в майбутньому. Але ж не кожен учень, а тим більше в наш час, поспішає вступити до університету і взагалі в установи вищої освіти. Багато хто ж поспішає заробити кошти для свого майбутнього тощо. Але зараз поговоримо не про це.

Мені хотілося б більше розкрити тему того, як важливо час від часу відвідувати курси із підвищення кваліфікації. Найчастіше як буває: людина пішла вчитися в університет, навчалася вона там чи ні, але вона отримує на руки диплом про вищу освіту і про те, що вона є, якщо не майстром у своїй професії або справі, то хоча б добре знає потрібний матеріал і зможе легко з цим працювати .

Якщо людина досягла цієї мети, яка для багатьох є пріоритетною, то вона стає звичайно ж хорошим працівником, якого цінують за його працю, розум, за вміння із нічого зробити все, а за одну ніч намалювати цілу картинку майбутнього проекту. Але погодьтеся, що у людини досить часто таки виникає емоційне і професійне вигорання.

А все тому, що людина не виходить із зони свого комфорту. Вона досягла певної мети, яка колись здавалася великою, а зараз стала маленькою, і більше не хоче рухатися далі. Такій людині по суті комфортно, вона нагріла собі місце і думає, що повага від колег і начальника буде завжди.

Якраз тут, я думаю, людина сильно помиляється, адже технології і методи їх використання із кожним роком змінюються, а в компанії чи то великій, чи то маленькій потрібен компетентний працівник в тих чи інших справах. Так ось тут ми і повертаємося до того питання чи потрібно проходити курси із підвищення кваліфікації і для чого вони взагалі потрібні.

Ваша думка може не збігатися з моєю і це звичайно ваш вибір. Але вважаю за потрібне сказати, що особисто я думаю, що курси із підвищення кваліфікації є одним із найпотрібніших етапів у професійній сфері. Я думаю, що такі курси потрібно відвідувати стабільно, а не після того, коли прийшло розуміння, що починаєш емоційно вигоряти.

І до речі, не намагайтеся швидко змінити місце вашої роботи, адже часто міняти місце роботи вам не вдасться, а якщо таке і буде вдаватися, то це буде дуже погано впливати на вас самих. По суті ви не будете ніяк розвиватися. У кінці то кінців колись список можливих місць або компаній для вашої подальшої роботи закінчиться і все одно доведеться щось із цим робити. Можна поміняти професію скажите ви, але який сенс міняти професію, якщо можна менше часу і грошей витратити  просто на підвищення кваліфікації. Та й не факт, що нова професія точно принесе задоволення і все не повториться знову.

Більше того, я вважаю, і сподіваюся, що знайдуться мої однодумці. Так ось я думаю, що самі компанії і установа, де працюють ті чи інші люди, в яких часто і буває емоційне та професійне вигорання, а це зазвичай ті, хто працює за комп’ютером, а також, якщо говорити в цілому, то ті, хто працює з людьми, просто зобов’язані самі давати можливості із приводу підвищення кваліфікації. Або ж, наприклад, відправляти на різноманітні семінари, адже по-перше, людина набереться нового досвіду, а по-друге розвіється і приїде на роботу із новими силами і новими ідеями.

Чому так важливо відвідувати курси із підвищення кваліфікації?