Чому важливо правильно назвати сайт?

Вітаю, дорогі читачі! Останнім часом особисто я почала більше приділяти уваги соціальним мережам і раптом зрозуміла, що іноді дуже складно придумати якесь привабливе ім’я для тієї чи іншої сторінки, наприклад. По суті, своє звичне ім’я не всі хочуть світити, скажімо так. А також таке ім’я – стандартне, а хочеться все ж чогось незвичайного і такого, щоб обовʼязково впадало прям в очі. Я більш, ніж впевнена, що багато хто вже зрозуміd про що я говорю. І давайте ж сьогодні і поговоримо саме про те, як створити собі ім’я в мережі «Інтернет».

Йтиметься зараз не просто про реєстрацію в будь-якій соціальній мережі, мова піде більше про найменування сайту. Адже будь-яке просування в мережі «Інтернет» починається саме з реєстрації красиво] назви або ж імені сайту. Іншими словами – домену. Ось, наприклад, найчастіше зустрічаються такі, як site.com (ru), або просто сайт.рф або сайт.ук. Загалом, це не просто написати «красиві штори».

Пропоную розглянути кілька рубрик. Перша буде називатися так: «Для чого взагалі потрібен домен і яке його справжнє призначення?»

І почнемо відразу ж з відповідей на ці такі собі невеликі питання. Перше, що можна відповісти на таке питання – це те, що домен потрібен для кращого запам’ятовування самого сайту. Я поясню. Коли ви сайт називаєте занадто довгим або занадто зарозумілим словом, то є ймовірність того, що його запам’ятають тільки ті люди, які зрозуміли це розумне слово і, які знаходяться на одній хвилі з вами. Або вже ті, кому ви пояснили що і до чого. Але все одно таких людей не багато, а тому робимо висновок, що куди краще коротке ім’я сайту, оскільки воно краще запам’ятовується в принципі будь-якій людині.

Друге. За допомогою наявності домену ви можете опинитися в передніх рядах. Як це? А справа у тому, що пошукові системи ранжирують і швидше, і вище ті сайти, які вже мають свою безпосередню назву.

Третя відповідь на питання, яке ми задали в першій нашій рубриці, дуже пов’язана з першою відповіддю. Адже ми там писали про те, що коротка назва краще запам’ятовується і тим самим допомагає залучити більше відвідувачів. До того ж, плюсом є і те, що придуманий вами домен належить саме таки тільки вам. Та й до вже існуючого домену ви можете підключити ще кілька. І вони теж будуть належати тільки вам. Щоб це зробити вам потрібно просто прикріпити до вже існуючого домену кілька нових ярликів і вуаля все готово. І, до речі, пошту свою ви теж можете прикріпити до цього домену, і це буде свідчити про те, що сайт тільки ваш і нічий більше.

І друга рубрика «Рекомендації до підбору імен сайту». Перше, з чим ви зіткнетеся – так це з вибором. Ви можете ввести потрібну назву в спеціальний рядок і там вже пошукаєте чи немає більше сайтів з такими ж назвами. Це важливо, адже якщо програма і пропустить такий момент, то в майбутньому буде не дуже добре. Ви, наприклад, можете порекомендувати комусь свій сайт, але вказати тільки назву. Через те, що буде схожа назва, ви ризикуєте підняти кількість відвідувачів комусь іншому, але не собі.

Друге – спробуйте вимовити ім’я сайту вголос. Якщо воно складно якось звучало або ж інтуїтивно в голові не асоціювалося ніяк з тим, чим ви займаєтеся, то потрібно вибирати інший домен. А якщо ви створюєте ярлики, то з ними робіть те ж саме. І намагайтеся, щоб по звучанню вони максимально були схожими з основним доменом і тоді все буде супер.

Чому важливо правильно назвати сайт?