«Чоловік на годину» як бізнес-ідея

Привіт, дорогі читачі! Багато чоловіків, бажаючи вибрати напрямок заробітку, губляться в роздумах. Хочеться почати справу, яка не потребує великих вкладень і незабаром виправдає себе. Чому б, не звернути свою увагу на ідею заробітку «Чоловік на годину»?

Ця ідея може бути реалізована як в мегаполісі, так і в маленькому провінційному містечку. У багатьох людей ще залишилася стереотипна думка, що послугами «Чоловік на годину» користуються виключно самотні жінки. Але, це далеко не так. Багатьом сім’ям навпаки зручніше викликати майстра сервісу «Чоловік на годину», ніж закуповувати всі необхідні інструменти і самостійно пробувати щось відремонтувати. До того ж далеко не всі чоловіки мають час, бажання та відповідні навички для домашніх ремонтних робіт.

Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як втілити в життя бізнес-ідею «Чоловік на годину».

Що потрібно для реалізації ідеї «Чоловік на годину»?

Бажаючи почати заробляти послугою «Чоловік на годину» ви, перш за все, повинні мати або отримати необхідні знання. Ви повинні добре розбиратися в сантехніці, будівництві, монтажі та електриці. В крайньому випадку, ви можете організувати спільну роботу з іншим чоловіком, який буде відповідати за ті сфери, в яких ви не сильні.

Далі вам потрібно буде зібрати всю матеріально-технічну базу для роботи. Можливо, щось у вас буде, але якісь інструменти все одно доведеться докуповувати. Нижче ми представимо вам перелік інструментів, які обов’язково повинні бути у працівника послуги «Чоловік на годину»:

• набір викруток;

• набір ключів;

• молоток;

• плоскогубці;

• електродриль;

• розвідний ключ;

• болгарка;

• будівельний рівень;

• будівельна рулетка;

• комплект шестигранних ключів;

• шуруповерт;

• будівельний пилосос;

• цвяхи, гайки, шурупи, скотч, ножиці і т.д.

Це всього лише основні інструменти, які вам знадобляться. В процесі роботи ви зрозумієте, що вам ще потрібно буде докупити.

Розробка прейскуранта ваших послуг

Далі ви обов’язково повинні розробити прейскурант можливих послуг сервісу «Чоловік на годину». Ви повинні бути впевнені, що кожну із запропонованих послуг зможете виконати на всі 100%. Варто відзначити, що прейскурант краще оформити в письмовому вигляді.

Що стосується оплати праці, то тут ви можете встановити як погодинну оплату, так і оплату за кожну окремо надану послугу. Можна також комбінувати види оплати в залежності від послуг.

Ціни за ваші послуги не повинні бути вищі за середньостатистичні по вашому місту. Краще навіть буде, якщо на початку своєї роботи ви поставите ціну трохи нижче, ніж у інших компаній, а набивши клієнтську базу, ви зможете поступово підняти ціну до бажаного рівня.

Реклама ваших послуг

На початку роботи в сфері «Чоловік на годину» ви обов’язково повинні подбати про рекламу. Виготовте свої візитки і давайте їх кожному клієнту, розмістіть оголошення біля під’їздів та на дошках оголошень, подайте свою рекламу в газету.

Також не варто обходити стороною соціальні мережі та дошки оголошень в інтернеті. Ви навіть можете створити окрему сторінку у кожній із соціальних мереж і просувати там свої послуги.

Перспективи бізнес-ідеї «Чоловік на годину»

«Чоловік на годину» – це бізнес на індивідуальних замовленнях клієнтів. Незважаючи на те, що в цій сфері у вас однозначно буде велика конкуренція, роботи вистачить на всіх. Особливо, якщо ви будете виконувати послуги якісно і сформуєте адекватну цінову політику.

«Чоловік на годину» як бізнес-ідея