Чоловіки і бізнес: який аромат парфумів додасть впевненості й мужності?

Раніше ми говорили про ті парфуми, які дуже сильно підійдуть для ведення справ саме жінкою, а мова йшла саме про бізнес-леді. Ми говорили про те, що потрібно вибирати більш спокійні і не дуже яскраві, насичені аромати, щоб не відволікати увагу від справ. Також потрібно вибирати ті аромати, які не будуть дратувати оточуючих і це теж стосується і чоловічих парфумів. Та й взагалі варто говорити про те, що образ, який створюється нами на роботі залежить насправді не тільки від самого одягу, або, наприклад, зачіски. Всі манери поведінки і навіть вибір того самого парфуму, як і в разі вибору парфуму для бізнес-леді, теж грає дуже важливу роль.

Одягаючи, наприклад, строгий діловий костюм не потрібно вибирати найбільш дешеву парфумерію, адже це буде відчуватися і навіть ваш найдорожчий костюм здаватиметься занадто дешевим. Хороші і якісні аромати потрібно вибирати для того, щоб підкреслити, наприклад, свій професіоналізм. Хоча багато хто говорить про те, що професіоналізм помітний тільки по досягненню якихось цілей і безпосередньо за якістю роботи. Але перше, на що ми звертаємо увагу – це зовнішність людини і те, у що вона одягнена. Друге – ми відчуваємо аромат і він може нас приваблювати все більше до себе або ж навпаки відлякувати нас, а відповідно і людина не подобається нам.

У чоловіків найчастіше немає великого вибору в одязі, і це можуть бути або строгі ділові костюми, або ж той образ, який буде наближений до стилю кежуал. Це брюки під діловий стиль і така собі легка сорочка, але тим не менше це не так, як у жінок: можеш одягати сукню, спідницю, костюми зі спідницею, костюм зі штанами тощо. Так ось, при виборі парфумерії до костюму або до штанів з сорочкою, не варто використовувати дуже різкі, сильні композиції, адже, як ми вже і в попередній статті, і в цій говорили, що парфум не повинен дратувати інших людей, він повинен бути тільки певною ниточкою, яка підведе вас до успіху

Правильно підібраний парфум може бути дуже довгим за звучанням і може бути так, що кожен день його не варто наносити, адже якщо нанести дуже багато навітьнайбільш спокійного аромату, то і відповідно він почне дратувати навіть вас самих. Пам’ятайте про те, що нейтральні і приємні запахи можуть бути в різних напрямках, але краще, щоб в чоловічі парфуми, наприклад, входили ті ноти і ті поєднання ароматів, які асоціюються з певним достатком, упевненістю, силою і взагалі якоюсь міцністю і потужністю . Це повинна бути розкіш і елегантність в одному флаконі.

Найчастіше в чоловічих парфумах основними є запахи шкіри, дорогого тютюну, дерева якогось, наприклад, що, до речі, дуже часто використовується і в жіночих парфумах. Чоловікам хочеться сказати, що якщо ви вже вирішили бути бізнесменом, то вам потрібно уникати тих ароматів, які будуть нагадувати гламурного мачо або якогось дуже богемного тусовщика. Вам потрібен суворий і в той же час скромний аромат, який покаже вас, як елегантного чоловіка. Сам парфум буде формувати ваш зовнішній вигляд і персональний так званий арома-кокон.

Також звертайте увагу і на те, який час року, доби в даний момент. Звертайте увагу і на ваш вік. Так можуть бути вечірні аромати, а вони більш насичені і яскраві і денні аромати – вони м’якші. Що стосується віку господаря парфуму, то  якщо ви вже в достатньо зрілому віці, то вам все таки потрібно вибирати відповідні аромати. Якщо ви виберете більш молодіжний аромат, то повірте, це буде трішечки смішно і вас не сприйматимуть таким, яким ви хочете бути.

Чоловіки і бізнес: який аромат парфумів додасть впевненості й мужності?