Чого я хочу, і звідки беруться потреби?

Розберіться у своїх потребах

Що таке потреби?

Запитання про бажання та потреби ключове. Тому що все, що б ви не робили в житті, було пов’язано з вашими потребами. Закохуємося в іншої людини, робимо 15 норм в шахті або щось ще, але для всього потрібна енергія. Ця енергія завжди виходить з потреб кожної людини. Ми ефективні в тому місці, де більше знаходиться дійсно наших потреб. Якась з них є більш важливою і потрібною, вона іноді називається «фігурою», все інше називається «фоном». Чим би ми зараз не займалися, перебуваючи в зоні фігури ми будемо ефективні, оскільки вся енергія нашого життєвого поля зосереджується в 1 місці і вся накопичується саме в фігурі. Якщо ми намагаємося реалізовувати життєві завдання, що знаходяться в тлі, то ніколи не будемо ефективні.

Приклади потреб і як ми їм суперечимо

Іншими словами, наприклад, у вас є 2 автомобілі, у одного з них повний бак, а в іншого 2 л, і у вас попереду довга дорога, який автомобіль вам краще вибрати? Звичайно ж, той, що з повним баком. На 2 л далеко не заїдеш. Так, наприклад, посварившись зі своєю коханою людиною, у вас виникає потреба в любові і ніжності. Ви можете відволікатися на будь-які інші заняття, але не будете в них ефективні через те, що постійно будете зосереджуватися на своїй головній потреби. Так і з читанням книги, якщо ви перед цим з кимось посварилися і протягом години читали книгу. Вас попросять відтворити, про що вона і ви не згадаєте і 5%. З цього відома і російська приказка: «Дивишся в книгу – бачиш фігу». Вся справа в тому, що ваша підсвідомість в цей момент знаходиться десь поруч з чимось більш важливим для вас, але ви всіляко намагаєтеся йому протистояти і перебороти себе самого.

Звідки беруться ці потреби?

Більшість наших потреб концептуальні – це потреби, які ми перейняли у інших людей. Люди грають в перегони, купуючи ті речі, які вони вже у кого-то бачили. Вони думають при цьому, що якщо ось ця річ є у тієї людини, то вона обов’язково повинна бути і у нього. Адже він нічим не гірше і теж повинен її купити. Але в цьому є 1 нюанс – можливо, вам зовсім не потрібні ті ж речі, які ви бачите в інших людей. І потім, через деякий час ви розумієте, що не отримуєте задоволення від цієї речі. А в цей самий час та потреба, яка живе у вашій голові вже місяці залишається осторонь і ваша жага до чогось не пропадає. На жаль, дуже мало хто, здатний знайти в собі потреба не чиюсь, а свою власну, ту, яка принесе йому задоволення.

Як знайти в собі свою потребу?

Сядьте, вимкніть всі прилади і ні на що не відволікайтеся. Дивіться в 1 місце і ні про що не думайте. Як тільки у вашій голові з’явиться думка про щось знайоме, але в той же час ще незвідане вами. І якщо ця думка не зникне через 15 хв., Вітаю вас – ви знайшли свою потребу. Це не обов’язково новий комп’ютер, телефон або чобітки, це може бути морозиво або зустріч з близькою людиною. Також дуже часто людині хтось подобається чи він хоче комусь написати, тому що скучив, але це все ховається за метушнею і гордістю. Як можна частіше розвантажуйте свої думки і направляйте їх у правильне русло. Адже абсолютно немає сенсу робити те, що все рівно не приносить вам духовної насолоди. Подумайте не про імідж, а про стан своєї душі і тоді отримаєте те, до чого насправді завжди прагнули.

Чого я хочу, і звідки беруться потреби?