Чи є певний вік, в якому варто відкривати свій бізнес?

Часто багато батьків, які вже мають якийсь свій бізнес, не поспішають брати своїх дітей на роботу, але по суті сімейний бізнес працює куди краще, ніж той, де працює багато чужих людей і кожен намагається тягнути ковдру на себе. Інші ж батьки, не маючи власного бізнесу, також своїх дітей уберігають так би мовити від цього і вважають, що вони не зовсім виросли для того, щоб самостійно вирішувати всі проблеми, пов’язані з бізнесом і серйозною кар’єрою, без підтримки будь-кого, хто вже себе в цій сфері реалізував. Чи так це насправді? Чи є той певний вік, з якого варто починати свій бізнес або це просто залежить від бажання й ідей людини, яка хоче себе реалізувати в цій сфері?

Але, не дивлячись на це все, існує той вік, в якому найкраще відкрити свій бізнес і тоді всі так би мовити будуть задоволені, та й сам бізнес буде добре розвиватися.

Перше і найголовніше – ідеальний вік для відкриття бізнесу – це той, в якому ви перебуваєте зараз. Адже головне ваше бажання щось зробити для того, щоб заробляти гроші. А також це не повинен бути прям якийсь грандіозний проект. Навіть підліток або дитина молодша за роками може створити свій бізнес. Зараз якраз таки для цього є багато можливостей. Так, діти часто заробляють на своїх мережевих сторінках у фейсбуці, ютубі і часто в інстаграмі.

А діти від 1-10 років часто бізнес сприймають, як гру і багато батьків спеціально організовують цю гру, адже вважають, що так дитина може навчитися тому, що їй знадобиться потім. І знаєте, це діє тільки на користь. Адже по суті дитина грає, але та гра дає їй можливість в майбутньому себе добре і успішно реалізувати. Але навіть за такої гри пам’ятайте про те, що дитина повинна заробляти чесно. Без будь-яких умовлянь, плачу і так далі.

Так, наприклад, Райан Росс з Голландії став мільйонером за всього то в свої 8 років, а перші гроші заробив вже в 3 роки. Все це було завдяки тому, що він на задньому дворі будинку організував курячу ферму. Цей хлопчик додумався і до того, що за стрижку газону можна брати, наприклад, 20 доларів. Відповідно він цього сам зробити не міг, тому найманому працівнику він платив близько 15 доларів або повних 15, а 5 забирав собі. Для 8 років досить таки непогана ідея для бізнесу.

Якщо говорити про вік від 10-20 років, то тут набагато простіше, адже той самий газон можна вже і самому постригти і тоді в кишені вже буде 20 доларів, а не 5. Але ось син бідних емігрантів Кевін Хем під час навчання, як і всі студенти, захопився мережею Інтернет і використовував це в особистих перспективних цілях. Так він перепродував домени, а згодом і сам їх створював.

Далі вік від 20-30 років і тут вже можна зайнятися і чимось посерйозніше. Ви можете звернути увагу на актуальні тенденції ринку або саму продукцію, що продається і зайнятися якоюсь однією спеціалізацією впритул. Як Білл Гейтс, який до 30 років встиг заробити свій перший мільйон і навіть стати одним з найбагатших людей світу. Далі ясна річ, що у віці від 30 і до 40 років бізнес можна відкрити за таким же принципом, як і в 20-30 років.

Але ось що ж робити з тими, хто пішов на пенсію або кого просто звільнили у віці від 50 років? Але ось і такі люди можуть відкрити свій бізнес. Так, наприклад, німкеня Марта Кауфф, яка пішла з роботи в банку, стала просто приватним інвестором. Спочатку гроші вона брала у родичів, але коли справа мала успіх, вона не тільки змогла віддати позичені гроші, але і заробити ще багато для себе.

Олександр Сидорчук, професор з України, після звільнення вирішив скористатися своїми знаннями і завдяки деяким інвесторам він відкрив свій комбінат по виробництву виробів з базальту. Ця ідея була вигідною і вже через півроку він зміг заробити свій перший мільйон.

І наостанок, пенсіонер Джон Рейнтон, який довгий час працював водієм вантажівки, зібрав команду інших пенсіонерів і створив певну допомогу бабусь і дідусів, які готові поділитися своєю любов’ю з тими, хто не має ні бабусь, ні дідусів. Пенсіонери заробляють і отримують нові сили і енергію, а діти мають те, про що мріяли. Така благородна справа, але ж головне бажання і знання, як все організувати.

Чи є певний вік, в якому варто відкривати свій бізнес?