Чи легко стати ріелтором?

Так часто всі замислюються над тим, чим же по життю зайнятися. Хтось вчиться і знає, що піде працювати за професією, а хтось же може відучитися більше 5-ти років і тоді перевернути все з ніг на голову. Так ось для таких людей я і вирішила написати цю статтю. Якщо ви вже давно думаєте над такими темами і питаннями, то залишайтеся з нами.

Перше, що може захопити абсолютно кожного – це те, що кількість новобудов збільшується. Це прям те, що просто очевидно. І після ось такого можна легко перейти на професію ріелтора. Але чи так це, справді, легко? Чи можна взагалі самостійно стати ріелтором і якщо так, то, що для цього просто необхідно?

І давайте почнемо краще з переваг даної професії. Перше і багато в чому вирішальне – це вільний графік. Погодьтеся, що це дуже зручно, якщо ви, наприклад, вчитеся або ж якщо жінка перебуває в декреті і не завжди є час на постійну роботу, а гроші потрібні. Тим більше, що ви ніколи не прив’язуєтеся до певного місця. Навіть в тому випадку, якщо працюєте від агентства. Та й для того, щоб зустрітися з клієнтом, теж ви вибираєте час. Загалом, тут вже точно велика перевага.

Друге, що привертає в професії ріелтора і не дарма, до речі, це високий заробіток у відносно короткі терміни. Ви не обмежуєтеся фіксованим окладом. Саме через це більшість і переходить на такий вид заробітку.

Наступне – немає певних обмежень у віці. Це не може не радувати, оскільки ми часто стикаємося з тією ситуацією, що всі шукають тільки молодих працівників, а вже ті, кому за 40-45 не цікавлять в ролі доброго і перспективного працівника. Тому робота ріелтора – це якраз те, що потрібно.

Якщо ви дуже комунікабельна людина, й іноді вам просто не вистачає спілкування з іншими людьми, то і в такому випадку робота ріелтора – це супер рішення. Ця робота дає можливість поспілкуватися з різними людьми, спробувати знайти з кожним спільну мову і налагодити хороші зв’язки, які потім і вам можуть стати в нагоді.

А тепер давайте плавно перейдемо до відповіді на питання: чи легко стати ріелтором? Для того, щоб реалізувати цю діяльність, потрібно, безумовно, володіти декількома особистісними якостями. Про них ми розповімо, і це допоможе вже визначиться з тим, чи підходить вам така робота.

По-перше, ріелтор – це самодисциплінована людина. Ви повинні мати знання і вміння для того, щоб правильно вибудувати свій день. Хоч ви і є в більшості випадків самі собі начальником, це вас все ж не звільняє від складання правильного розпорядку дня. Хоча б для себе особисто, щоб все встигати і не відкладати справи на завтра.

Якщо хочете бути ріелтором, то потрібно бути готовим вчитися і пізнавати все нове. Ви зобов’язані кожен раз моніторити різні профільні курси, оскільки без цього ви не можете повноцінно працювати. Потрібно бути в курсі всього, що стосується нерухомості.

Комунікабельність. Куди ж без неї в таку професію? Ви вірите в те, що занадто скромна і замкнута в собі людина зможе налагодити контакт з легкістю і без всяких «але». Особисто я, ні. Я вважаю, що ріелтор – це та людина, яка завжди зможе розповісти що і до чого, налагодити взаємини з кожним своїм клієнтом і знайти до кожного підхід. А людина замкнута так і залишиться в своєму ж світі і навряд чи розповість про всі нюанси людині, яку бачить лише один-два рази.

І від цього пункту, мабуть, ми виведемо ще два. Перший – це комерційна жилка. Вона і справді потрібна. Ви повинні знати про всі хитрощі продавців і вміти їх використовувати на практиці. Ви ж свого роду також продавці, тільки справа вже більш глобальна. І останній пункт – це стресостійкість. Клієнти різні трапляються. І не всім все відразу подобається. У кожного свої переваги, характер і манера спілкування. І якщо ви не в силах витримати людину, яка просто ставить багато питань, то що вже можна говорити про те, якщо вам попалася людина з подібного ж роду діяльності?! Розвивайте свій професіоналізм, і буде щастя.

Чи легко стати ріелтором?