Чи згідні ви з тим, що діти – це також наш бізнес?!

Ми всі звикли говорити про бізнес, як про ту діяльності, яка вимагає вкладень і яка рано чи пізно дає якісь свої результати. Бізнес – це за своєю суттю те, що є безпосередньо джерелом доходу, також це ділове підприємство. Але якщо дивитися на все це з психологічної точки зору, то як ви думаєте – дітей ми теж можемо вважати своїм бізнесом?

Багато батьків про це говорять жартома, а дехто каже про все це цілком серйозно. А аргументують все це тим, що на певному етапі життя вони багато доходів вкладають в своїх дітей. І мова часто йде не про кожну річ одягу, яку батьки купують, або про той же самий телефон, ноутбук. Мова йде про те, що батьки дають можливість своїй дитині вчитися і розвиватися.

Багато хто віддає дітей в приватні, платні школи, адже вважає, що там дають більш глибокі знання. За бажанням дитини віддають на різноманітні курси, гуртки, на заняттях яких їхні діти розвивають себе якраз в тій сфері, до якої є і великі вміння, так би мовити схильність до чогось, і звичайно ж бажання безпосередньо самих дітей.

Потім батьки вкладають у дитину ще більше доходів, щоб вона змогла себе реалізувати в житті на тривалий час. Вони, а саме батьки, про яких ми і говоримо, які вважають своїх же дітей своїм великим бізнесом, допомагають власним дітям з навчанням у вищих навчальних закладах і багато в чому іншому.

Тут ви будете здивовані, але дохід батьків в кінцевому підсумку якраз не чисто в грошах, а дохід в тому, що вони, а саме батьки, цілком змогли забезпечити своїй дитині гарне життя, повне любові та розуміння, а також те, що принесе успіх, забезпечить гарне місце роботи,  діяльності, які і принесуть вже доходи в самому грошовому еквіваленті.

Дохід батьків у бізнесі під назвою «Діти» у подяці та щасті самих же дітей. І знаєте, це як безперервний ланцюжок, адже діти таких батьків зможуть за допомогою того, що їм дали їхні батьки, тим же обдаровувати і своїх власних дітей, забезпечувати своїм же дітям гарне і надійне майбутнє.

Але ось багато хто задається одним цікавим питанням ще з самого народження дитини. І це питання звучить так: як виховати дитину-бізнесмена? Дивне питання, адже дитині потрібна любов, турбота і хороше веселе проведення часу. Але це все можна поєднувати. Це питання не передбачає з самого дитинства привчити дитину складати бізнес-план і ще щось. Все це полягає в тому, щоб правильно задати напрямок дитині, щоб в подальшому вона сама захотіла себе реалізувати саме в цій діяльності і змогла в загальному реалізувати себе як розвинену в усіх напрямках особистість.

Перша рубрика називається «Вір і довіряй». Вона полягає в тому, щоб створити довірливу атмосферу у вашій сім’ї, щоб дитина завжди могла розповісти не тільки про свої проблеми, а й поділитися своїми думками, не соромлячись вас. Також такою атмосферою між вами і вашою дитиною ви можете забезпечити собі значуще місце для її особистості. А це означає, що в будь-який момент ви можете бути відмінним мотиватором для неї.

Друга рубрика стосуватиметься ваших власних інвестицій і вкладень. Це в принципі щось схоже з тим, що вже описувалося вище. І полягає все в тому, щоб ви самі правильно направляли свої інвестиції. Враховуйте бажання вашої дитини і запишіть її на ту секцію, гурток, який подобається безпосередньо їй, а не вам.

Адже, полюбивши футбол, ваша дитина зможе себе реалізувати як успішний футболіст, а якщо вона тяжіє до рукоділля, то теж не забороняйте. Навіть якщо це хлопчик, адже він зможе, наприклад, створити свою фабрику з виготовлення тих чи інших декоративних деталей. А мати знання, аби зробити все те, що виготовляє фабрика, самотужки  ще додасть в майбутньому йому, як керівнику, успіху і визнання серед інших, не виключено його ж працівників.

І ось наостанок скажу одне: якщо ви не змогли самі створити свій бізнес, то постарайтеся вкластися гарненько в своїх дітей, допоможіть їм реалізувати себе, навчіть як правильно побудувати свій бізнес. А якщо у вас такої компетенції немає, то ви можете звернутися до фахівців, а зі свого боку забезпечте віру і довіру, а також способи для реалізації.

Чи згідні ви з тим, що діти – це також наш бізнес?!