Чи варто робити обмеження при вже сформованій мотивації?

У кожної людини є свої певні очікування, наміри, цілі, мрії і також плани. Це звичайно дуже чудово, адже коли у людини є цілі в житті, значить вона володіє нею і може нею керувати. Але найчастіше зустрічається і таке, що у людини дуже багато амбіцій насправді, але для їх реалізації явно не вистачає ще й потрібних дій. Якщо сподіватися тільки на диво, так це нічого не дасть. Адже в чудо потрібно вірити правильно. А саме правильність такої віри полягає в тому, що крім якихось безпосередніх чудес людина ще і прикладає до всього свої зусилля.

Важливо і те, що при плануванні чогось або при своїх фантазіях, створенні чогось в своїй голові, людина повинна навчитися обмежувати себе. Це обмеження полягає в тому, що потрібно завжди раціонально і реально оцінювати себе і свої можливості. Адже в голові у нас вже малюються замки, ми вже сидимо у кріслі ген-директора і в наших мріях і фантазіях стає дуже комфортно. А все тому, що там все влаштовано так, як ми самі цього захотіли. Але ми ж не всесильні і за допомогою одного поруху пальця нічого просто так не буває. Це як думати, що зламалана кістка зростеться за один день. Так це ж нереально скажете ви. Таку аналогію ми можемо провести і з чимось іншим.

Також варто відзначити, що коли ви хочете дуже сильно чогось добитися, не потрібно розумово на цьому завжди акцентувати увагу, адже психологи довели те, що чим більше людина показує своє бажання до чогось, дуже сильне прагнення і тільки це, то насправді нічого з цього не станеться незабаром. Цим ми як би відлякуємо свою удачу і свій успіх. Тому постарайтеся при спілкуванні з іншими людьми трошки менше розповідати про те, що плануєте зробити, але вже через багато тижнів або місяців, так і не зважилися на важливий для вас крок. Більш цікавим і вам, і навіть вашому співрозмовнику буде чути те, що у вас, наприклад, навіть в думках не було що ваші дії будуть настільки успішними, а ваші бажання і цілі, в яких іноді ви самі себе обмежували, перевершили всі ваші очікування.

Хочеться акцентувати вашу увагу і на тому, що потрібно обмежити себе в людях, які не вірять у ваші амбіції і у вас самих. Постарайтеся навпаки оточити себе такими людьми, які по-перше підтримують вас у всіх ваших починаннях без жодних забобонів і якихось своїх образ або навіть заздрості, хоч би якою вона була, з хорошим або поганим контекстом. По-друге заведіть знайомство, якщо звичайно в вашому оточенні досі немає таких людей, з людьми, знову ж вибачте за тавтологію, які дуже багато чого досягли в своєму житті, мають успіх у всіх своїх справах.

По-третє у вашому оточенні завжди повинні бути люди, які завжди генерують нові ідеї. Така людина може і не має на думці бути дуже успішною, стати, наприклад, бізнесменом або дещо ще. Є люди, яким достатньо таки досить великої зарплати, яку ви, як хороший начальник і друг, можете організувати. Тоді всі будуть задоволені. Ви будете задоволені, адже знайшли собі в команду хорошого, креативного працівника, у якого завжди є нові ідеї, а ваш працівник буде задоволений тим, що за допомогою тих грошей, які ви йому заплатите, він може забезпечити собі і своїй родині гарне життя.

Як би там не було, але завжди потрібно промовляти всі ці моменти з людьми, які вас оточують. Якщо ви готові підтримувати один одного, допомагати один одному і взаємодіяти, то вийде хороший альянс, хороша команда, яка в будь-якому випадку приведе компанію до успіху.

Чи варто робити обмеження при вже сформованій мотивації?