Чайові: давати чи не давати?

У попередній статті ми з вами поговорили про професію офіціанта. Зараз ми поговоримо про чайові, які дуже тісно пов’язані з цією професією.

Трохи з історії чайових

Достовірної інформації про те, де і хто вперше почав давати офіціантам чайові, немає. Багато хто вважає, що ця традиція пішла з Великобританії. Пов’язано це було з популярністю і поширенням в ті часи чаю.

Спочатку чай був доступний тільки багатому колу населення, але потім стали відкриватися чайні салони, де ароматний напій могли прикупити і звичайні громадяни. Тоді керівництво салонів почало ставити в закладі спеціальні баночки з написом «T.I.P.S.», куди за бажанням можна було кинути гроші на чай офіціантові або продавцю.

При появі перших ресторанів в нашій країні чайові не прийнято було давати. Це навпаки вважалося пережитком буржуазії. Зараз, звичайно ж, все змінилося. Незважаючи на те, що законодавчо чайові у нас не передбачені, більшість відвідувачів все ж залишають якусь суму в подяку за обслуговування.

Яку суму варто залишати на чайові?

Це питання хвилює багатьох людей. Яку суму залишити, щоб вас не вважали жадібним, але і не подумали, що ви розкидаєтеся грошима? Для цього ми з вами розглянемо, скільки прийнято залишати чайових в різних країнах світу.

Ну, почнемо ми, звичайно ж, зі своєї України. У нас в середньому залишають 10-15% від суми замовлення. В елітних ресторанах чайові, звичайно ж, будуть більше. Багато людей просто округлюють суму замовлення, залишаючи здачу офіціантові. Варто відзначити, що деякі заклади включають чайові в чек, тому вам не потрібно давати гроші офіціантові додатково.

У США прийнято залишати в середньому 15% чайових. А ось в елітних ресторанах обов’язково потрібно залишити офіціанту 25% від суми замовлення. В іншому випадку це буде знаком неповаги і до вас підійде адміністратор та запитає, що вам не сподобалося в їх закладі.

У Франції та Італії чайові складають 15% від замовлення і включаються відразу в чек. А ось в Фінляндії та Данії чайових взагалі немає, давати їх не прийнято і офіціанти їх не чекають.

В азіатських країнах чайові вважаються поганим тоном. Визнані вони тільки в курортних містечках, де часто бувають туристи.

Як ділять чайові в ресторані?

Чи думали ви, що відбувається з чайовими після того, як ви вручите їх офіціантові? Насправді після цього може бути кілька варіантів розвитку подій. Для початку офіціант може просто забрати гроші собі, як особисто зароблені.

Також в ресторані може діяти система накопичення і розділу чайових між усім персоналом. У цьому випадку частину чайових отримає і кухар, і офіціант, і посудомийник і навіть прибиральниця.

Якщо ж чайові включені в чек, то господар ресторану може, як видавати ці гроші персоналу, так і забирати їх на заробітну плату. В цьому випадку можна сказати, що офіціанти не матимуть ніякої вигоди з чайових, якщо, звичайно, зарплата не буде дуже стимулюючою.

Роль чайових в роботі офіціанта

Чайові для будь-якого офіціанта – показник його хорошої роботи і подяки відвідувачів. Варто зазначити, що у багатьох представників цієї професії чайові є основним джерелом доходу, адже вони перевищують суму заробітної плати.

На закінчення скажу, що не варто приймати чайові, як данину. Будь-яка людина має заслужити заохочення своєї роботи, а не вимагати матеріальну подяку ні за що.

Чайові: давати чи не давати?