Чайний бізнес – чи вигідно?

Це  є ще однією чудовою ідеєю якщо не для домашнього бізнесу, то просто  для малого бізнесу, який під силу абсолютно всім. І в цій статті будемо говорити про те, як свій бізнес побудувати на продажу чаю. Вам здається, що це принесе дуже малий прибуток? Але це не так. І на чаї можна заробити достатньо, якщо все робити правильно і з любов’ю, як любить багато хто говорити. І перше, що потрібно для відкриття бізнесу – це бізнес-ідея, а потім і бізнес-план. Тим більше, у вас все повинно вийти, адже чай, як і кава є дуже популярним і поширеним напоєм. Плюсом буде і те, якщо ви зможете дістати якийсь рідкісний чай.

Бізнес на продажу чаю – це дуже вигідна справа, але вона, на відміну від попереднього бізнесу, вимагає великих вкладень. І ми навіть можемо приблизно назвати суму, яка вам знадобиться, щоб відкрити чайний бізнес. Це 40-50 тис. доларів. Так, чимало, але ж ви не будете продавати просто зелений і чорний чай. У вас повинно бути таке розмаїття чаїв, щоб ваш бізнес можна було назвати чимось серйозним.

Важливим є і те, що потрібно чітко продумати всю концепцію даного бізнесу. Вам потрібно володіти інформацією про декілька різних видів чаю, а також про їх якість. Якщо у вас таких знань поки що немає, то спочатку вивчіть їх, а потім вже і бізнес відкривайте. Адже що в іншому випадку ви можете порадити вашим покупцям. Або навіть подумайте про те, що якщо ви самі не знаєте що і до чого, то ви і не можете цього вимагати від інших працівників. Загалом, ви повинні бути прикладом для них.

Зверніть увагу на те, що зараз великою популярністю користується ваговий чай з різними ароматними і пряними добавками. Не скажу, що всі прям рвонуть купувати у вас ваговий чай, але більшість все ж прийде. Прийдуть обов’язково справжні гурмани і любителі чаю, а також ті, хто з тих чи інших причин від кави та інших напоїв просто повинен відмовитися. А де найкраще купити хороший і якісний чай? Правильно, в магазині, який на цьому і спеціалізується. До того ж, ваговий чай, про який ми вже почали говорити має ряд переваг. І це ось що:

– є великий вибір;

– є елітні сорти, які гарні навіть в якості подарунка;

– гарна якість продукту;

– є можливість визначити покупцеві, що підходить більше і, що більше подобатися.

Загалом, переваг ще багато, але зверніть увагу також на постачальника. Важливо налагодити контакт з ним, щоб завжди все було вчасно і, щоб завжди все було якісно. Якщо ви відкриваєте одну торгову точку, то шукайте постачальника безпосередньо в тій країні, де і ваш бізнес. А якщо ви плануєте відкривати кілька торгових точок, то шукайте постачальника з Китаю, наприклад.

Найбільш хвилююче, напевно. Скільки має бути сортів чаю в магазині? А ось тут теж є що розповісти. Дивіться, якщо ви поки що маєте невелику торгівельну точку, то дозволено мати близько 50 різновидів чаю. При цьому, 20 з них мають бути ходовими, а решта – для гурманів і любителів. Цілком логічно. Якщо у вас велика торгова точка, то на 50 різновидах ви далеко не поїдете.

Для великої торговельної точки вам знадобиться близько 200 сортів. І пропорція ходових і гурманських чаїв повинна бути збережена. Якщо вже згодом ви захочете розширити свій бізнес, то подумайте про ті товари, які є супутніми до чаю. Які ж це можуть бути? А це і кава, і спеціальні чайники, каво-машина і все таке подібне цьому. На що вже вам вистачить фантазії, внутрішніх та зовнішніх ресурсів, так би мовити.

Чайний бізнес – чи вигідно?