Фінансування стартапу – як підключити IRA або 401 (k)

Почати малий бізнес – це мрія багатьох людей. Хоча ризик невдачі, безумовно, існує, вигоди від успіху багато. Можна заробити набагато більше грошей, працюючи на себе, а не на когось іншого, і ви будете задоволені, займаючись тим, що любите.

Але брак коштів стримує багатьох потенційних підприємців. На щастя, є вихід для тих, хто накопичив кошти в своїй IRA або 401 (k) під час роботи. Можна отримати доступ до цих сум, щоб створити своє нове підприємство.

Вам потрібна порада фахівця

Не робіть помилку, намагаючись самостійно зняти суму, що лежить в ваших пенсійних фондах. Важливо, щоб ви звернулися за допомогою до фахівця з фінансового планування або до стороннього адміністратора пенсійного плану.

Правильна процедура полягає в створенні корпорації C (корпорації, яка обкладається податком окремо від її власників) і створенні корпоративного пенсійного рахунку. Після цього кошти в вашому IRA або 401 (k) можуть бути переведені на цей рахунок.

Згодом кошти на цьому корпоративному рахунку можуть бути інвестовані в акції бізнесу, який вимагає фінансування.

Цей чотириступеневий метод вимагає, щоб професіонал створив нову компанію і необхідний пенсійний фонд. Якщо на будь-якій стадії відбудеться процедурна помилка, цілком ймовірно, що Служба внутрішніх прибутків попросить вас заплатити податки з використовуваних вами грошей. Ви також можете заплатити штраф за дострокове зняття коштів. Це дорогий процес.

Пенсійні гроші

Будьте готові заплатити досить великі суми за доступ до своїх пенсійних грошей. Визнана фірма буде стягувати з вас близько 5000 доларів США в якості фіксованої передоплати на додаток до щорічних зборів на загальну суму близько 1000 доларів США за розробку плану, який дозволить вам інвестувати в свій бізнес.

Якщо у вас є декілька сотень тисяч доларів на вашому рахунку в IRA, може бути доцільно пройти процедуру створення нової корпорації, а потім створити план 401 (k), щоб отримати ваші пенсійні гроші.

Але якщо загальна сума ваших пенсійних коштів менше, скажімо, 50 000 доларів США, може бути простіше і економічніше зняти гроші безпосередньо з балансу IRA і заплатити необхідний податок.

Ви можете заплатити собі зарплату

Як співробітник вашої нової компанії, ви можете отримати зарплату. Але ці гроші повинні надійти з операційних доходів вашого нового бізнесу.

Якщо ви отримуєте зарплату безпосередньо з грошей, отриманих від продажу акцій, це може створити ускладнення з IRS і привести до податкових зобов’язань.

Ви повинні бути обережними

Майте на увазі, що ви будете ефективно фінансувати свій новий бізнес за рахунок коштів, виділених на пенсію. Якщо ваше нове підприємство процвітає і заробляє значний прибуток, ви, ймовірно, можете дозволити собі виділити ще більшу суму для ваших пенсійних років.

Але якщо ваш бізнес зазнає невдачі, ви можете залишитися без засобів, на які можна було б розраховувати. Корисно мати на увазі, що, за даними Адміністрації малого бізнесу США, половина всіх підприємств не виживає протягом перших п’яти років.

Звичайно, можна використовувати ваші кошти IRA або 401 (k) для фінансування вашого нового бізнесу. Але ви повинні спробувати отримати фінансування в банку або фінансової компанії і використовувати свої пенсійні кошти тільки як крайній захід.

Фінансування стартапу – як підключити IRA або 401 (k)