Фільми, які навчать вас йти вперед і ніколи не здаватися

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні хочу представити вашій увазі підбірку фільмів, які, можливо, зможуть вам допомогти в певних життєвих обставинах повірити в себе і рухатися вперед назустріч до своєї мрії.

«Янгол»

Мелодрама французького режисера Франсуа Озона розповідає нам історію дівчини Енжел, яка все життя мріяла вирватися з бідності і стати знаменитою письменницею. На шляху дівчини буде дуже багато перешкод, починаючи з її матері – вдови, яка постійно нагадувала їй про її місце в суспільстві та закликала до смирення.

В основу сюжету фільму ліг однойменний роман Елізабет Тейлор. Прем’єра фільму відбулася в 2007 році.

«Одержимість»

Фільм «Одержимість» 2014 року став дебютним у кар’єрі американського режисера Дем’єна Шазелла. Ця музична драма покаже нам творчий шлях до успіху барабанщика Ендрю Німана. У молодого хлопця складаються непрості відносини з керівником джазового колективу, в якому намагається реалізувати себе молодий музикант.

Картина «Одержимість» здобула величезну популярність, увійшла в список кращих фільмів 2014 року і отримала безліч престижних премій та нагород.

«Чаплін»

У 1992 році Річард Аттенборо презентував світу біографічний фільм про життя відомого американського актора, сценариста і продюсера Чарльза Чапліна. В основу сюжету фільму лягла особиста автобіографія головного героя. Роль матері Чапліна виконала його дочка, а роль самого головного героя випала честь виконати Роберту Дауні-молодшому.

Фільм покаже нам, як Чарльз Чаплін зміг досягти успіху, незважаючи на соціально-політичну обстановку в світі та безліч життєвих труднощів.

«Рей»

В основу фільму «Рей» режисера Тейлора Хекфорда лягла автобіографія американського співака та піаніста Рея Чарльза. Головну роль виконав Джеймі Фокс. Прем’єра фільму відбулася в 2004 році. Величезна популярність принесла фільму «Рей» цілих дві престижні нагороди «Оскар».

Події фільму відбуваються в 1930-1960-х роках. Ви побачите важку долю і завзятість талановитої людини, яка всупереч всім проблемам зі здоров’ям і расовій сегрегації домоглася успіху. Саме Рея Чарльза багатьом можна поставити в приклад і згадувати про його життя, коли хочеться опустити руки.

«Біллі Елліот»

У 2000 році режисер Стівен Долдрі презентував британську драму «Біллі Елліот». Події фільму відбуваються в 1980-і роки, а головним героєм є хлопчик Біллі Елліот.

Хлопчик живе з батьком та бабусею. Сім’я всіляко намагається заманити Біллі видами діяльності, властивими хлопчакам. Але, душа Біллі прагне до танцю. Та й не просто до танцю, а до самого важкого з них – балету.

Сім’я хлопчика не приймає його захоплення і всіляко намагається протистояти його бажанням займатися балетом. Але, Біллі все ж потай відвідує балетний клас. Одного разу батько хлопчика зрозуміє, що у його сина дійсно талант до танцю. Після цього він зробить все можливе, щоб його син реалізував себе в балеті.

«Амадей»

Біографічна драма «Амадей» режисера Мілоша Формана вийшла на екрани в 1984 році. Цей фільм цілком обгрунтовано можна назвати дуже успішним і популярним, адже «Амадей» володіє вісьмома преміями «Оскар» і безліччю інших нагород.

Тут ви побачите протистояння двох талановитих композиторів, кожен з яких готовий практично на все заради визнання, першості та популярності.

Фільми, які навчать вас йти вперед і ніколи не здаватися