У новий рік без нової мети – не можна …

Новий рік – це не тільки той період, коли потрібно влаштовувати різні акції. Це ще той час, коли потрібно все підсумувати, і бізнес в тому ж числі. У даній статті я запропоную вам кілька запитань, на які ви повинні відповісти самому собі. Я поясню, чому це важливо зробити до настання нового не менш прекрасного року. Може я гіперболізую, і мало хто може назвати 2020 рік – прекрасним роком. Але ви ж пам’ятаєте, що все залежить від того, як ми це сприймаємо. Та й потрібно задуматися, невже все було настільки погано, може багато хорошого теж траплялося?!

Що ж, переходимо до самих питань. Перше і трохи банальне запитання – ви задоволені своєю роботою? Будьте чесним сам із собою. Мені не важлива ваша відповідь, оскільки ви це не для мене робите. Якщо на це питання ви відповіли так, то можемо рухатися далі. А якщо ви не можете відповісти поки що однозначно, то гарненько подумайте і над тим, чому ж у вас виникає якийсь сумнів. Можливо, в поточному положенні потрібно щось змінити. Але знайте, що зміни не обов’язково повинні бути великими.

Друге питання – що ви можете зробити для того, щоб залишитися / стати задоволеним своєю роботою в подальшому році? Якщо на це питання відповідь не знаходиться, то це вже проблема. Але і розумовий процес ніхто не відміняв. Може давно вже потрібно сфокусувати свою увагу на чомусь іншому більш важливому. Або ж навпаки потрібно продовжити розвивати нові навички.

Третє питання ще більше допоможе визначитися, і підвести підсумки – чого ви домоглися у цьому році? Ніколи не було зайвим проаналізувати все, що було зроблено і, наскільки якісно це все було виконано. Такий щорічний огляд явно на користь і вам, і бізнесу, адже допомагає визначитися із тактичними цілями на наступний рік. Досягнення за рік можуть бути не великими так би мовити, але головне, щоб ви досягали всього нового, а не повторювали те ж саме і танцювали на одному місці.

Четвертим в нашому списку є таке питання – яким чином ви збираєтеся досягти більшого? Це той момент, коли ви вже не тільки підводите підсумки за минулий рік, але ви ставите перед собою нові цілі вже на наступний. Для когось метою може бути підвищення, для когось вдосконалення навичок і вмінь. Всі ми різні і, безумовно, цілі наші теж відрізняються. Спільне тільки те, що ми знаємо, як їх досягати і що готові бути дуже наполегливими для цього.

Але щоб чогось добитися, потрібно звідкись черпати натхнення. Так ось, задайте собі питання – що мене надихає? Вам потрібно усвідомити, що саме вас бадьорить і що викликає бажання працювати. Нехай це буде банальна чашка кави або ж поїздка кудись. Але якщо це дарує натхнення, то потрібно зробити так, щоб подібних речей у житті було більше.

Ще одне питання – чого б ви хотіли досягти рівно через рік? Може загадувати наперед не варто, але вважайте, що це ваша мета у вигляді мрії. Якщо ви досягнете цієї мети через рік, то далі можна мріяти про щось велике. Але якщо за рік вам не вдасться це реалізувати, то ви знову повернетеся до першого питання нашої статті. Якщо мета має чіткі межі, то рано чи пізно, але її можна реалізувати.

Йти в новий рік без підведення підсумків старого і постановки нової мети ніяк не можна, інакше так і проведете цілий рік у роздумах і побудовах планів. Визначайте кожен крок заздалегідь, щоб бути готовим до будь-якого результату подій. І не забувайте про позитивний досвід, який ви можете теж задіяти.

У новий рік без нової мети – не можна …