Успішні підприємці, які можуть навчити вас, як правильно будувати бізнес

Дейв Керпен

Генеральний директор «Лайбл Локально»

Дейв Керпен – успішний підприємець і інвестор. Він оглядач Inc.com і автор бестселерів Нью-Йорк Таймс кількох книг, враховуючи «Мистецтво людей».

Метт Кінкейд

Керуючий партнер «Blue Rudder»

Кінкейд – професор бізнесу з досвідом відвертого спілкування. Його книга «Дозвіл вільно говорити: як кращі лідери виховують культуру відвертості».

Ліза Лай

Засновник «Lai Ventures»

Грунтуючись на своєму досвіді успішного підприємця, Лай пропонує практичні поради та консультації власникам бізнесу і стартапам.

Христина Латтімер

Засновник журналу «e.Mile People Development»

Латтімер є керівником і консультантом з питань лідерства, а також керує Мережею розвитку людей, що нараховує більше 200 000 членів.

Елізабет Ліндсі

Виконавчий директор «Byte Back»

Ліндсі є успішним некомерційним керівником в Вашингтоні, округ Колумбія, з досвідом роботи в області лідерства, управління відкритими книгами і розвитку технологій.

Пол Марчіано

Президент «Whiteboard LLC»

Доктор Марчіано спеціалізується на культурі і утриманні та є автором декількох книг, враховуючи «Морква і палички не працюють: створіть культуру взаємодії співробітників з принципами поваги».

Девід Марке

Президент «Переверни корабель»

Марке служив у військово-морському флоті США протягом 28 років і перетворив військовий флот США «Санта-Фе» з гіршого в кращий у флоті, відкинувши класичну модель лідера-послідовника. Він є автором книги «Розверни корабель».

Теренс Маурі

Керуючий директор «Terence Mauri Ltd»

Маурі вчить лідерів, як процвітати під час постійних змін та інновацій. Він оглядач Inc.com, і його книга «Мислення лідера: як перемогти в епоху зривів».

Даніель Макгін

Старший редактор «Harvard Business Review»

Макгін є старшим редактором Harvard Business Review і керує HBR Best Performance CEO в світовому рейтингу. Він є автором «Psyched Up: Як наука про ментальну підготовку може допомогти вам досягти успіху».

Енні Маккі

Старший науковий співробітник Пенсільванського університету

Доктор Маккі – старший науковий співробітник Вищої школи освіти Пенсільванського університету. Її нова книга «Як бути щасливим на роботі: сила мети, надія і F».

Дженніфер В. Міллер

Засновник «People Equation Press»

Міллер фокусується на динаміці робочого місця і кар’єрному успіху. Вона – автор “Полягають у характері Лідера: Початок Революції Лідерства … Одна Людина за один раз.

Дж. Райлі Міллс

Співзасновник «Pinnacle Performance Company»

Міллс використовує свій досвід професійного актора, щоб навчити лідерів зачаровувати оточуючих і впливати на них. Він є співавтором принципу Pin Drop.

Енді Молінскій

Професор Університету Брандейс

Доктор Молінскій є професором психології та організаційної поведінки в університеті Брандейса. Він оглядач Inc.com і автор книги «Reach: нова стратегія, яка допоможе вам вийти за межі своєї зони комфорту, зміцнити довіру та прийняти виклик».

Енджі Морган

Засновник «Провідна Зірка»

Морган – морський піхотинець у відставці і автор книги «СПАРК: як привести себе і інших до більшого успіху».

Емі Морін

Психотерапевт і Лектор

Морін – лектор Північно-Східного університету, оглядач Inc.com і автор книги «13 речей, які розумово не вміють робити».

Шон Мерфі

Співзасновник «WorqIQ»

Мерфі є експертом в галузі культури і взаємодії на робочому місці. Він оглядач Inc.com і автор книги «Оптимістичне робоче місце: створення середовища, яке заряджає енергією кожного».

Майк Майат

Голова «N2Growth»

Myatt тренує керівників і їх поради, а також є експертом в області культурної трансформації. Він є автором Hacking Leadership.

Тенвір Нейсір

Засновник «TanveerNaseer»

Нейсір є лідером і експертом по кадрам. Він є автором «Запаморочення лідерів»: чому навіть кращі лідери йдуть з курсу і як вони можуть повернутися на правильний шлях.

Успішні підприємці, які можуть навчити вас, як правильно будувати бізнес