Управління зростанням малого бізнесу

Власники малого бізнесу, як правило, люблять слово «зростання», оскільки стосовно бізнесу він зазвичай означає успіх. Зростаючий бізнес – це процвітаючий бізнес, або так вважає багато хто. На жаль, багато власників малого бізнесу виявляють, що зростання бізнесу може привести до проблем, якщо ваш бізнес не в змозі впоратися з цим зростанням – і це навіть може вбити ваш бізнес!

Всі зростаючі підприємства в кінцевому підсумку досягають своєї межі. Можливо, у вас закінчаться співробітники, щоб впоратися з новим обсягом замовлень або клієнтів. Можливо, вам не вистачить товару для задоволення попиту. Більшість малих підприємств зазнають труднощів в управлінні операційними проблемами на етапі зростання, і їм може бути важко вирішити, або пора наймати додаткових співробітників, або це всього лише короткочасний сплеск продажів або обсягу клієнтів. Нижче наведено поради з управління ростом в малому бізнесі.

Зберегти власника / роль управління

Якщо ви виявите, що виконуєте завдання своїх співробітників – створюєте продукти або виконуєте послуги, які пропонує ваша компанія, прийшов час зробити крок назад. Як власник бізнесу, ви повинні підтримувати керівну роль в організації. Якщо у вас недостатньо робочої сили без вас на передньому краї, прийшов час або замінити існуючих співробітників, які не приносять необхідного прибутку (скільки ви їм платите), або найняти додаткових співробітників, щоб ви могли зосередитися на адміністрації, управлінні і стратегії.

Додати організаційні системи і процедури

Коли бізнес починається, багато власників малого бізнесу перевіряють деталі роботи своїх співробітників, виправляють будь-які помилки або проблеми, перш ніж вони потрапляють до клієнта, і, як правило, просто пильно стежать за тим, як все працює. Якщо ви стрімко ростете, у вас не буде часу, щоб продовжити цю справу. Бізнес потребує систем і процедур для управління персоналом і надання продуктів або послуг компанії. Повинні існувати стандарти контролю якості продукції або послуг, щоб забезпечити бізнесу однакову якість, незалежно від того, чи перебуваєте ви в повільному періоді або в періоді зростання. Подивіться на свої щоденні ділові операції і визначте, які завдання можуть слідувати певним системам і процедурам, а потім увімкніть всіх в процес. Коли ваш бізнес спирається на системи і процедури, він буде керувати ростом набагато краще, ніж той, який просто йде в ногу з розширенням бізнесу.

Тримати зростання під контролем

Для більшості власників бізнесу зростання вітається, але важливо стежити за його розвитком. Коли ви починаєте виробляти більше продукції, ростуть продажу більше, ніж раніше, може виникнути спокуса витратити більше грошей, ніж ви можете – можливо, ви вирішите модернізувати комп’ютер або технологію або найняти більше персоналу, щоб впоратися зі зростанням нового бізнесу. І те, і інше відмінно підходить для комерційного доходу, але якщо ви не будете обережні, ви можете витратити більше, ніж можете собі дозволити, і тоді ваша фінансова стабільність може бути пошкоджена. Фаза зростання, яка повинна була привести до збільшення прибутку, може легко обернутися і викликати проблему з грошовим потоком, якщо ви не будете обережні, щоб стримувати зростання бізнесу.

Управління зростанням малого бізнесу