Трудоголізм – це добре чи погано?

Привітики! Поговоримо про трудоголізм чи це слово для вас і зовсім не знайоме?! Якщо вже і є люди ледачі, то обов’язково для зрівняння кількості і вирівнювання так сказати системи існують і трудоголіки. Я погоджуся з тим, що їх дуже по суті мало, адже потрібно мати багато сил, енергії, а головне бажання працювати і просувати свої ідеї. Якщо серед наших читачів є начальники, то ви, напевно, відразу ж призначали таких людей для якихось дуже важливих завдань. Все тому, що такі люди, по-перше, дуже схожі на вас, адже якщо ви стали керівником, то вже точно доклали до цього максимум зусиль.

А по-друге, люди-трудоголіки – це найбільш відповідальний працівник, а також це так звана опора і надія для багатьох. Такі люди звикли працювати щосили і на шкоду собі, своєму вільному часу і  можуть жертвувати своїм нормальним харчуванням і навіть особистим життям. Але як же навчитися бути трудоголіком і в той же момент знаходити і для себе, і для свого особистого життя час. Відпочинок же теж відіграє значну роль для будь-якої людини. Так якщо вже і зовсім не відпочивати, то працездатність знизиться. І, до речі, дуже важливо, щоб людина не стала роботом, а залишалася все таки десь і чимось вразливою.

Для того, щоб навчитися правильно поєднувати роботу і свій особистий час, вам потрібно поставити перед собою певні обмеження. Так роботу потрібно залишати на роботі і не приносити додому купу недороблених паперів і проектів, а сімейні проблеми потрібно залишати вдома. Це дуже важко, але якщо на роботі ваші думки повністю будуть зайняті сімейними плутанинами або навпаки чимось приємним, то працювати зовсім не захочеться.

Наступна порада, яка стосується також питання трудоголізму – це те, що потрібно перестати жертвувати всім і всіх рятувати. Ви здивуєтеся сильно, але виявляється – трудоголік це найкраща модель для маніпуляцій різного роду. Ви ніколи в житті не змусите щось робити ледачу людину, а ось трудоголіка довго і просити не треба. Адже йому всіх шкода і він неодмінно погодиться попрацювати ще годинку замість вас, навіть якщо до цього у нього були якісь важливі справи. Вам це, звичайно, на руку, але погодьтеся, що самі б не хотіли опинитися на місці такої людини.

Далі важливо знати міру в усьому. І знаєте, мені здається, що ця фраза вже стає якимось нашим девізом, адже про це ми говоримо ну дуже часто. Проте, вмійте окреслювати свої кордони, навіть особисто для себе. Це дуже добре, що ви завжди, скрізь і при будь-якому розкладі готові взятися за будь-яку справу, але ось хіба у вас більше немає ніяких інших важливих справ?! Задавайте це питання собі тоді, коли здається, що переходите свої власні кордони. Ви ж не хочете бути для інших людей просто корисною людиною. З вами щиро дружити і спілкуватися ніхто не буде, але кожен буде знати, що на вас дуже легко вплинути.

Наступна порада дуже пов’язана із попередніми і варто говорити про те, що вам потрібно навчитися відмовлятися від нерегламентованої роботи. Якщо підписуючи договір про роботу, ви не підписували те, що погоджуєтеся працювати в будь-який час доби або щось ще, то ви в праві відмовитися від ще одного завдання від боса. Тим більше, якщо воно вам здається якимось підозрілим або є не в вашій компетенції. І вам ніхто нічого не пред’явить, адже в договорі про це мова не йшла.

І останнє: стежте за своїм часом і влаштовуйте маленькі перерви. Але це не означає, що ви як би від комп’ютера відійшли і далі в голові прокручує що і як будете робити. Перейдіть і зовсім на щось інше, і тоді ви зможете добре і якісно працювати, а найголовніше не переробляти, що дуже характерно для трудоголіків.

Трудоголізм – це добре чи погано?