Топ-3 незвичайних, але дуже успішних бізнес-ідей

Способів заробити на життя дуже багато, проте зазвичай вони повторюються з року в рік, з покоління в покоління. Починаючи свій бізнес, ми зазвичай вибираємо один з усіма звичних стандартних напрямків. Але існують люди, мислення яких виходить далеко за рамки середньостатистичного підприємця. Вони починають експериментувати зі здавалося би безглуздими ідеями для розвитку бізнесу. Безумовно, гарантії на успіх немає ні у кого, і ці люди ризикують практично всім заради своєї задумки. Деякі втрачають все на початковій стадії, але багато з них домагаються величезного успіху своєю неординарністю і забезпечують собі безтурботне майбутнє.

У цій статті ми поговоримо про самі незвичайні та ризикові бізнес-ідеї, які все ж принесли величезний успіх своїм винахідникам.

Сирні скульптури

Всі ми звикли бачити сир в голівках або ж порційно порізаним. А чи бачили ви хоча б раз у своєму житті сирні скульптури? Це дійсно дуже незвичайна ідея, яка принесла своїй винахідниці Сарі Кауфман всесвітню славу і фінансову забезпеченість.

Сара Кауфман або «сирна леді» освоїла досить незвичайну майстерність – різьблення по сиру. Звичайний шматок сиру в її руках за лічені хвилини перетворюється на витвір мистецтва, який навіть шкода куштувати.

Чи є це прибутковим? Звісно так! У наш час багато продуктових виставок, відкриттів магазинів, галерей прикрашені такими витворами мистецтва. На рахунку Сари Кауфман величезний асортимент картин, починаючи від пейзажів і закінчуючи сюжетними композиціями. До того ж жінка стала настільки популярною, що її запрошують читати лекції і проводити тренінги на тему своєї майстерності та сироваріння.

Меблі для ледачих

«Меблі для ледачих» ще одна знаменита бізнес-ідея. Насправді так назвали меблі завдяки їх практичності та універсальності. Вони відмінно підійдуть в будинок, де є діти або тварини, з якими важко постійно підтримувати чистоту і відмінний стан меблів.

Виготовленням такого роду меблів займається компанія «Slobproof!» за індивідуальним замовленням. М’які меблі цього виробника не тільки мають незвичайний дизайнерський вигляд, але і обтягнуті спеціальною тканиною, яка є водонепроникною і на ній не залишається ніяких плям. Правда, чудово?

Засновницею компанії «Slobproof!» є Деббі Віннер. Вона розповіла, що саме сімейне життя підштовхнуло її до думки про створення меблів, які не потрібно постійно чистити. Адже після кількох чисток меблі втрачають свій початковий вигляд і незабаром стають непривабливими. Саме тому багато хто приймає рішення замовити меблі у Деббі Віннер.

Смак бекону

Тут мова піде про фірму «J & D’s Foods», яка була заснована не стільки для отримання прибутку, як для вираження своєї безмірної любові до бекону.

Продукцію зі смаком бекону компанія «J & D’s Foods» випускає починаючи з 2007 року. В асортименті товарів зі смаком бекону є: сіль, сухарики, чіпси, снеки, попкорн, майонез і т.д. Більш того, в останні роки в асортименті товарів від любителів бекону з’явилися навіть засоби гігієни – помада, креми, дезодоранти, зубні пасти і навіть засоби контрацепції.

Продукція від «J & D’s Foods» користується величезним успіхом і забезпечила спадщиною не одне покоління власників компанії.

Топ-3 незвичайних, але дуже успішних бізнес-ідей