Спікери, які розділять з вами свій безцінний досвід

Пошук спікера-лідера, придатного для вашої наступної конференції або ретріта керівника, може зайняти багато розчаровуючих годин. Хто може відповідати вашим вимогам щодо змісту, різноманітності і зборів? Ми представляємо до вашої уваги декілька кращих у своїй справі тренерів з бізнесу.

Джон Акафф

Автор

Acuff – автор бестселерів New York Times книг «Розпочни та закінчуй», що пропонує мотивацію та інструкції для тих, хто хоче виконати роботу, яка має значення.

Деліз Олександр

Виконавчий віце-президент і головний співробітник Red Hat

Олександр відповідає за талант і культуру в Red Hat, компанії з відкритим вихідним кодом, вартістю 2,4 мільярда доларів.

Пол Акстелл

Засновник, який створює ефективні промови

Axtell є автором Meetings Matter і навчає конкретним стратегіям, що допомагає проводити ефективні та привабливі зустрічі.

Еріка Андерсен

Засновник Протей

Андерсен є автором Be Bad First і вчить менеджерів і керівників, як швидко і безперервно здобувати нові знання та навички.

Юрген Аппель

Генеральний директор Agility Scales

Аппель є автором декількох книг, враховуючи книги «Управління щастям», що пропонує творчі, але практичні інструменти, що дозволяють зробити роботу веселою.

Річард Аксельрод

Засновник групи Аксельрод

Аксельрод вперше застосував масове залучення співробітників для успішних великомасштабних організаційних змін. Його новітня книга «Давайте припинимо зустрічатися ось так: інструменти, щоб заощадити час і зробити більше».

Петті Азарелло

Засновник Azzarello Group

Азарелло має більш ніж 25-річний досвід роботи у високотехнологічних компаніях. Вона – автор бестселерів, і її нова книга носить назву «Рух: як рішучі лідери виконують стратегію, незважаючи на перешкоди, невдачі і зриви».

Джон Балдоне

Виконавчий тренер і викладач лідерства

Балдоне має багаторічний досвід роботи в якості тренера і написав 13 книг, враховуючи і «Моксі: секрет сміливого і поривчастого лідерства».

Дов Барон

Президент Автентичного Paragon Alliance

Барон – експерт з автентичного лідерства і самопроголошений «стратег корпоративного імпульсу». Він є автором Fiercely Loyal: як високоефективні компанії розвивають і зберігають найкращі таланти.

Сьюзан Барончіні-Мо

Засновник Бізнесу в блакитних джинсах

Барончіні-Мо – виконавчий тренер і автор книги «Бізнес в блакитних джинсах: як вести успішний бізнес на власних умовах, в своєму власному стилі».

Алісія Бассук

Засновник Ubica

Бассук – виконавчий тренер і консультант, який займається індивідуальною ефективністю і згуртованістю команди.

Кріс Беш

Генеральний директор, обирає людей в компанію

Беш вчить лідерів тому, як створювати культури, які максимізують щастя і залученість. Вона є автором книги «Культурні твори: як створити щастя на робочому місці».

Тревіс Бредберрі

Президент TalentSmart

Доктор Бредберрі є всесвітньо визнаним експертом з емоційного інтелекту. Він оглядач Inc.com і автор Emotional Intelligence 2.0.

Пітер Брегман

Засновник Брегман Партнерс

Брегман – тренер з лідерства серед високопоставлених керівників і їх керівників. Він є автором кількох бестселерів, і його остання книга називається «Чотири секунди: весь час, коли вам потрібно замінити контрпродуктивні звички тими, які дійсно працюють».

Спікери, які розділять з вами свій безцінний досвід