Список можливих спікерів, до яких ви можете потрапити на тренінги

Майкл Бунгай Станьє

Засновник Box of Crayons

Bungay Stanier – провідний спеціаліст по тому, як менеджери можуть легко і ефективно тренувати членів команди. Він є автором декількох книг, враховуючи «Звичка коучингу: говори менше, питай більше і змінюй свій шлях назавжди».

Боб Бург

Засновник Burg Communications

Бург є всесвітньо визнаним експертом з продажу та маркетингу і найбільш відомий своєю ідеєю Дін. Він є автором декількох книг, враховуючи he Go-Giver: невелика історія про потужну бізнес-ідею.

Дорі Кларк

Генеральний директор Clark Strategic Communications

Кларк – колишня прес-секретар президентської кампанії, що стала консультантом з маркетингу та особистим гуру брендингу. Вона є ад’юнкт-професором в Школі бізнесу Fuqua при Університеті Дюка і автором декількох книг, враховуючи «Підприємницький Ви».

Гарі Коен

Керуючий партнер CO2 Partners

Коен заснував компанію, коли він тільки що закінчив коледж, і швидко збільшив її до більш ніж 2200 співробітників і став публічним на NASDAQ. Його нова книга називається «Просто запитайте лідерство: чому великі менеджери завжди задають правильні запитання».

Аліса Кон

Виконавчий тренер

Кон – виконавчий тренер, який займається питаннями присутності, впливу і прийняття рішень. Вона була обрана в якості одного з 100 кращих тренерів в проекті Marshall Goldsmith 100.

Дуглас Конант

Генеральний директор ConantLeadership

Конант має 40-річний досвід лідерства на найвищих рівнях, враховуючи посаду президента, Nabisco Foods і генерального директора компанії Campbell Soup. Він є співавтором Touchpoints: створення потужних лідерських зв’язків в найменші моменти.

Рейчел Кук

Засновник, що випереджає галасливі ідеї

Кук навчає лідерів, що крім психологічної безпеки їх організації будуть процвітати в культурі без цензури правди, відомої як «супер відвертість».

Девід М.Р. Кові

Генеральний директор і співзасновник SMCOV

Кові є експертом в області лідерства, комплексних продажів і концепції взаємозалежності. Його нова книга називається «Пастки і розповіді: подолання 7 прихованих перешкод на шляху до успіху».

Лолі Даскал

Президент і засновник

Даскал – виконавчий тренер, який використовує концепцію семи архетипів, щоб допомогти лідерам використовувати свої лідерські якості. Вона оглядач Inc.com, і її нова книга називається «Розрив лідерства: що знаходиться між вами і вашою величчю».

Сьюзан Девід

Генеральний директор, психолог

Девід – психолог, який кидає виклик сформованій думці, що ми повинні «виправити» наші складні емоції через позитивне мислення і погоню за щастям. Її нова книга називається «Емоційна спритність: відновитися, прийняти зміни і процвітати в роботі і житті».

Робін Дрік

Засновник Формули людей

Двадцятирічний ветеран ФБР Дрік був названий кращим ловцем шпигунів Америки. Його нова книга називається «Кодекс довіри: п’ять правил американського контррозвідника: керувати і домагатися успіху».

Енн Данвуді

Генерал армії США (у відставці)

Як чотиризірковий генерал армії США, Данвуді керував штатом в 69 000 чоловік і бюджетом в 60 мільярдів доларів. Вона вчить лідерів основним принципам, якими вона керувалася у своїй історичній кар’єрі. Вона є автором «Більш високого стандарту: стратегії лідерства» від першого в Америці жіночого чотиризіркового генерала.

Діна Дуайєр-Оуенс

Співголова Dwyer Group

Дуайєр-Оуенс є співголовою мільярдної компанії The Dwyer Group. Вона з’явилася в телешоу “Бос під прикриттям”, а її нова книга – Values, Inc.

Список можливих спікерів, до яких ви можете потрапити на тренінги