Скільки вам потрібно для спокійного і забезпеченого виходу на пенсію?

Розгляньте себе як інвестора, а не зберігача, щоб максимізувати прибуток і залишки на рахунках. Отримайте професійну пораду, яка допоможе вам уникнути установки «забування» у ставленні до заощадження. Знання того, скільки вам потрібно заощадити «за віком», допоможе вам не збитися зі шляху і досягти своїх фінансових цілей. Експерти кажуть, що після виходу на пенсію вам буде потрібно 80% вашого прибутку до виходу на пенсію. Розділіть бажаний річний пенсійний прибуток на 4%, щоб дізнатися, скільки можна заощадити.

Заощадження проти інвестування

Дослідження показують, що більшість людей (64%) вважають себе вкладниками, а не інвесторами. В результаті більшість (54%), як правило, розміщують додаткові пенсійні кошти на ощадному рахунку замість іншого інвестиційного рахунку, такого як IRA, брокерський рахунок або ощадний рахунок охорони здоров’я (незважаючи на свою назву, HSA має численні важливі переваги перед звичайними ощадними рахунками).

Проблема цієї стратегії полягає в тому, що ощадні рахунки зазвичай приносять набагато менший прибуток, ніж інвестиційні рахунки. Особливо в перші і середні роки вашої кар`єри ви хочете скористатися великою кількістю часу до виходу на пенсію, щоб взяти на себе певні ризики, які дозволять вам заробляти більше за допомогою своїх інвестицій.

Будьте розумними і гнучкими

Коли справа доходить до їх рахунків, багато людей дотримуються підходу «створи і забудь» до заощадження та інвестування, згідно з дослідженням. Третина учасників дослідження, які автоматично зареєструвалися в своєму плані 401 (k), ніколи не підвищували рівень свого вкладу, а 44% ніколи не міняли свій інвестиційний вибір.

Вам потрібно звернути увагу і активно керувати 401 (k), щоб реально його збільшити, і це стосується абсолютно інших інвестиційних рахунків, таких, як IRA, брокерські рахунки і HSA. Для цього вам, ймовірно, буде корисна професійна допомога. Фактично, 95% учасників опитування сказали, що вони будуть «дещо» або «дуже» впевнені в прийнятті інвестиційних рішень за допомогою професіоналів проти 80%, якщо їм доведеться робити це самостійно.

Пенсійний прибуток: правило 80%

Більшість експертів говорять, що ваш пенсійний прибуток повинен становити близько 80% від вашої останньої зарплати до виходу на пенсію. Це означає, що якщо ви заробляєте 100 000 доларів на рік на пенсії, вам знадобиться прибуток не менше 80 000 доларів на рік, щоб ви могли жити комфортно після відходу з роботи. Ця сума може бути збільшена або зменшена в залежності від інших джерел прибутку, таких як соціальне забезпечення, пенсії та часткова зайнятість, а також від таких факторів, як ваше здоров’я і бажаний спосіб життя.

Загальна економія: правило 4%

Щоб визначити суму, яку вам потрібно буде зберегти для отримання бажаного пенсійного доходу, одна проста у використанні формула вимагає поділу бажаного річного пенсійного прибутку на 4%. Наприклад, для отримання 80 000 доларів, зазначених вище, вам знадобиться при виході на пенсію близько 2 мільйонів доларів. Це передбачає 5% повернення інвестицій (після сплати податків та інфляції), відсутність додаткового пенсійного доходу і спосіб життя, подібний до того, який ви б вели під час виходу на пенсію.

Економія за віком

Знання того, скільки ви повинні заощадити на виході на пенсію на кожному етапі свого життя, допоможе вам відповісти на це вкрай важливе питання: «Чи достатньо я відкладав?» Ось корисна формула, яка може допомогти вам встановити орієнтовані на вік мети заощадження на дорозі на пенсію.

Формула: 15/25/50

Щоб досягти своїх цілей, заощаджуйте 15% вашої зарплати, починаючи з 25 років, при цьому 50% інвестуйте в акції.

Кратні вашої зарплати

Щоб з’ясувати, скільки ви повинні були накопичити на різних етапах свого життя, подумайте, який відсоток або кратне вашої зарплати. Це може бути дуже корисним інструментом. Передбачається, що ви повинні мати 50% річного окладу в накопичених заощадженнях до 30 років. Для цього необхідно заощадити 15% вашого валового окладу, починаючи з 25 років, і інвестувати не менше 50% в акції.

Якщо будь-яка комбінація відповідності роботодавця, додаткових заощаджень і погашення заборгованості не становить різницю, у респондентів дослідження можуть виникнути проблеми з досягненням цієї позначки 50% до 30 років.

Додаткові критерії економії, полягають в наступному:

  • Вік 40 – дворазова річна зарплата
  • 50 років – чотириразова річна зарплата
  • 60 років – шестикратна річна зарплата
  • Вік 67 – восьмикратна річна зарплата

Скільки ви можете заощадити?

На підставі даних, наданих Бюро статистики праці (BLS) в його «Огляду споживчих витрат» за 2015 рік, відсоток тих, що залишилися (і доступних для заощаджень) прибутків працівників у віці від 25 до 74 років становить в середньому 19,8% на основі до вирахування податків.

Нижче наводиться середній відсоток прибутку до вирахування податків, що залишився після витрат за віковими групами:

  • Від 25 до 34: 19%
  • Від 35 до 44: 23%
  • Починаючи з 45 до 54: 27%
  • Від 55 до 64: 22%
  • Від 65 до 74: 8%

Підсумки

Беручи до уваги потенціал заощаджень, що становить майже 20% від валового прибутку, і фактичну норму заощаджень, складову менше 5% наявного прибутку, більшість людей, ймовірно, мають можливість збільшити свої заощадження на більшості етапів свого життя. Підвищення норми заощаджень може навіть знизити фінансове навантаження, в основному через занепокоєння з приводу заощаджень, достатніх для виходу на пенсію.

Скільки вам потрібно для спокійного і забезпеченого виходу на пенсію?