Сила і ефективність звички

Звички – це те, що всюди з нами. Іноді ці звички настільки вкорінюються, що просто неможливо від них позбутися. Але чи треба від них позбавлятися? Яка сила наших звичок? Один американський журналіст у своїй книзі написав, що звички потрібно розглядати не тільки з боку індивідуальної психології, але і в позитивному ключі. Про позитив зараз і поговоримо.

Перше – звички нам потрібні просто для того, щоб економити енергію, яка призначена для інших особливо важливих занять. Це все пояснюється тим, що наш мозок намагається працювати так, щоб використовувати найменше енергії і зусиль. Звичка в такому випадку на користь, оскільки діє, як дуже ефективний і продуктивний працівник.

Зараз багато хто скаже, що звички є і погані. І невже вони теж на користь?! Ні, звичайно. Плюс звичок у тому, що їх хоч і не просто змінити, але все ж можливо. Звичка формується під дією пристрасного бажання щось отримати у винагороду. І ось тяга до тієї самої нагороди і зміцнює звичку. Тому, якщо маєте купу негативних звичок, не турбуйтеся. Ви зможете поступово їх змінити з користю для себе. Це дуже узагальнено. Проте, це правило ви можете задіяти в абсолютно будь-якій сфері життя. Якщо є звичка запізнюватися, то змініть її на більш позитивну – приходити трішки раніше, ніж передбачалося.

Підкріпити попереднє правило зможе тільки наступне, яке свідчить, що змінити і закріпити звичку допоможе сила волі. Якщо навіть спочатку вона у вас маленька – це не означає невдачу. Сила волі як м’язи. А вони ж піддаються тренуванням і нарощуванню. І якщо хтось вам скаже що сила волі – це вичерпний ресурс – не вірте. Нехай вона трохи зменшиться у розмірі на деякий час, але потім повернеться з іще більшим потенціалом.

До слова, силу волі завжди можна підтримувати. Складайте собі графіки і плани дій, від яких відійти не можете. Спочатку підсилите силу волі, вибачте за тавтологію, а потім вже це все перетвориться у звичку. Та й життя в цілому стане більш розміреним і стабільним.

Ми не можемо зняти відповідальність з себе за наші звички. Складно не погодитися з такою фразою, адже коли ми усвідомлюємо згубність певної звички тільки перед нами стоїть відповідальність за те, щоб змінити її на хорошу. Ми самі висуваємо собі вимоги і обов’язки.

Цікавим є те, що звички можна формувати не тільки у себе, як у цілісної особистості, але звички можуть бути і у компаній. У свою чергу це дуже позитивно впливає на робочий процес і на колектив у вашій фірмі. Коли всі працюють, як один механізм, то стає набагато легше у прийнятті важливих рішень. Найоптимальнішим варіантом для впровадження звичок в колектив є якісь кризові моменти. Саме таким способом користуються хороші керівники. Коли люди знаходяться в дезорієнтації дуже важливо спрямувати їх у правильне русло. Це і означає зміну й упровадження нових звичок.

І останній плюс і сила звички у тому, що за допомогою неї ви можете маніпулювати і управляти людьми. Цей пункт не про негатив і даремне користування чужою працею. Це про те, що коли потрібно керівнику зробити якийсь проект супер класний, то він може скористатися досвідом маніпулювання.

Коли це все робиться на благо компанії, то тоді ніхто не страждає. Співробітники і підлеглі розуміють, що їх звички дуже важливі на даному етапі. І тим більше, ми ж говорили, що звички допомагають нам зберегти енергію на щось більш важливе. Так ось, коли у всього колективу буде багато енергії на щось більш важливе, то про якісь проблеми можна забути.

Впроваджуємо правильні звички, і тоді встигати будемо більше. Спробуйте, можливо, саме це і було вам потрібно.

Сила і ефективність звички