Середня вартість страхування орендодавця

Основи страхування домовласників

В цілому страхові полюси пропонують два види захисту. Перша частина захищає фізичні структури на майно в разі втрати, а друга частина пропонує захист відповідальності в разі ковзання і падіння або інших претензій до вашої власності.

Ви хочете, щоб ваша політика орендодавця включала:

Покриття житла

Це покриття фізичного орендованого майна. Це вартість заміни існуючої структури.

Інші споруди

Ви повинні мати покриття для будь-яких додаткових будівель на об’єкті, таких як гаражі або навіси.

Особиста власність

Ви хочете, щоб ваша політика включала покриття для будь-якої особистої власності, наявної у вас під час оренди, такої як камери відеоспостереження або обладнання.

Втрата використання

Це покриття будь-якого прибутку від оренди, який ви можете втратити. Ви хочете переконатися, що у вас є втрата використання, рівна вашій валовій орендній платі.

Медичні платежі

Це покриття будь-яких медичних рахунків, за які ви можете нести відповідальність.

Відповідальність

Покриття відповідальності захищає вас від травми або судового позову. Вам буде потрібно політика відповідальності, яка становить не менше 500 000 доларів, але в ідеалі – 1 мільйон доларів.

Окрема зонтична політика

Якщо у вас є власний капітал, що перевищує страхове покриття відповідальності за вашу власність, ви захочете скористатися додатковою зонтичною політикою, яка стоїть за первісною політикою, щоб захистити вас від цієї додаткової суми. Якщо ваш власний капітал становить 2 мільйони доларів, а ваша політика відповідальності – 1 мільйон доларів, вам буде потрібна додаткова зонтична політика в розмірі 1 мільйона доларів, щоб хтось, хто подав на вас до суду, не міг переслідувати ваші особисті активи.

Середня вартість

Як відомо, середня вартість страховки домовласника в 2019 році склала 1083 долара на рік, а середня сума страхових внесків варіювалася від 600 до 2000 доларів в залежності від місця. Страхування орендодавця значно дорожче, так як включає в себе велику відповідальність і часто більш великі структури.

На жаль, немає середньої ціни на страхування домовласника. Витрати будуть дуже коливатися в залежності від значного числа факторів. Витрати будуть варіюватися в залежності від області, міста і навіть блоку, на якому знаходиться ваша орендована нерухомість.

Вартість також буде відрізнятися в залежності від типу майна, що орендується, яким ви володієте, до них можуть належати:

  • будинок на одну сім’ю
  • будинок на дві сім’ї
  • багатоквартирний будинок від трьох до чотирьох одиниць
  • житловий будинок – п’ять плюс оренда
  • роздрібна торгівля
  • офіс
  • промислові

В межах цих типів нерухомості у вас також є короткострокова оренда, сезонна оренда або повна оренда. Середної орендної плати за нерухомість не існує, тому не існує середньої вартості страхування орендодавця. Таким чином, ви повинні отримати страхові пропозиції від декількох різних страхових компаній, щоб визначити найкращу ціну для захисту вашої орендованої нерухомості. Найбільш важливим моментом є забезпечення правильного типу і розміру страхового покриття.

Сума вашої франшизи також вплине на вашу річну премію. Зазвичай, чим вище франшиза, тим нижче річна премія. Попередні страхові претензії також можуть вплинути на суму, яку ви платите за полюс, зазвичай збільшуючи свою премію.

Середня вартість страхування орендодавця