Самі незвичайні офіси світу

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні ми з вами поговоримо про офіси. У розумінні більшості людей офіс – це нічим не примітне приміщення, в якому працює багато людей. Але, сучасні офіси вже давно перестали бути стандартними приміщеннями. Просунуті фірми щосили намагаються зробити свої офіси якомога цікавіше та зручніше. І це не дивно, адже в офісі ми проводимо більшу частину свого часу.

Психологами доведено, що навколишнє середовище дуже впливає на працездатність і настрій людини. Саме тому багато відомих фірм створюють комфортні та цікаві умови для своїх співробітників. Завдяки цьому колектив може не тільки разом працювати, а й активно відпочивати. Є такі офіси, що в них навіть хочеться жити.

І так, не будемо тягнути і приступимо до огляду самих незвичайних офісів світу.

Офіс компанії «Pixar»

«Pixar» – знаменита американська анімаційна компанія. Офіс компанії знаходиться в невеликому містечку Емерівілл штату Каліфорнія. На створення офісу дуже вплинув відомий підприємець Стів Джобс. Головними особливостями будівлі є відкритість, спонтанність і комунікабельність. Саме завдяки цьому головним центральним приміщенням офісу компанії «Pixar» є атріум.

Тут завжди перетинається багато колег, обмінюючись своїми ідеями, задумами, а також проводяться загальні збори. Найцікавішою особливістю атріуму є те, що всі співробітники переміщаються тут на самокатах.

Дизайн всередині офісу «Pixar» постійно змінюється, відповідаючи новим розробкам компанії. Також компанія має величезний музей-склад іграшок героїв мультфільмів. Це місце зберігає в собі цілу історію створення мультфільму та його персонажів.

Зовні офісу компанії «Pixar» не менш дивовижно. Тут ви побачите персонажів всіх мультфільмів від компанії «Pixar», а на вході вас зустріне знаменита лампа, іменована Luxo Jr.

Співробітники компанії «Pixar» мають можливість працювати не тільки всередині офісу, але і на обладнаній під робочі місця озелененій терасі. Також компанія створила всі умови для активного відпочинку свого персоналу, укомплектувавши спортивні куточки та зони для релаксації.

Офіс компанії «Airbnb»

«Airbnb» – американська компанія, яка створила онлайн-сервіс для пошуку житла в усьому світі. Головний офіс компанії знаходиться в Сан-Франциско.

Натхненні цікавим дизайном квартир з усього світу, які знаходяться в базі компанії, керівники «Airbnb» створили свій фірмовий офісний стиль. Кожна кімната офісу індивідуальна і ні чим не схожа на всі інші, тому в «Airbnb» ви потрапляєте в справжню кругосвітню подорож.

Кожна кімната виглядає затишною окремою квартирою. Створювати таке чудо можуть не тільки дизайнери, але і самі співробітники компанії «Airbnb». Будь-який член компанії «Airbnb» може знайти для себе ідеальне місце для роботи, адже всі кімнати відрізняються кольоровою гамою, колоритом і рівнем світла.

Офіс компанії «Dubai Future Foundation»

Самим незвичайним і модним способом будівництва на сьогоднішній момент вважається 3D-друк. В цьому досягла успіху компанія «Dubai Future Foundation» з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Для створення будівлі був сконструйований величезний принтер, який працював на основі цементної суміші. Всі форми будівлі мають округлу форму, що робить її більш стійкою та безпечною.

На фантастичну побудову компанії «Dubai Future Foundation» пішло всього лише 17 днів. Творці незвичайного офісу повідомили, що завдяки 3D-друку їм вдалося витратити вдвічі менше коштів на будівництво.

Самі незвичайні офіси світу