Розвиток малого бізнесу у великому – це добре чи погано?

І знову ми говоримо про бізнес. Багато хто цікавиться тим, погано чи добре, коли у вже сформованому великому бізнесі починає розвиватися також і малий бізнес. Особисто я вважаю, що розвиток малого бізнесу у великому дуже добре в тому випадку, якщо він безпосередньо стосується того, що вже компанія робить. У такому випадку ви зможете краще просувати товар і в загальному ваші послуги. Комусь буде вигідніше купити щось в маленькій компанії, ніж у великій. Все тому, що, по-перше, продукція малого бізнесу буде в кілька разів дешевше, а по-друге, не у всіх містах є можливість створити якийсь великий проект.

Так можете вважати, що просування вашого товару або послуг в мережі «Інтернет» теж буде певним малим бізнесом. Клієнтів ви залучаєте більше, а всі доходи йдуть в одну і ту ж саму компанію. І ось в цій статті хотілося б поділитися деякими ідеями з приводу того, який же можна і навіть іноді потрібно створити малий бізнес в сукупності і взаємодії з великим.

Перше і найважливіше – подумайте що буде цікаво вам, вашому оточенню і що хоч якось здалеку буде пов’язано з уже сформованим бізнесом, який набрав обертів. Такі ідеї ви можете запропонувати здійснити вашим дітям. Адже часто буває, що діти хочуть якось брати участь у сімейному бізнесі, але ще не мають необхідних навичок. А малий бізнес – це якраз таки дуже хороше тренування.

Перша дуже таки актуальна ідея – це продаж товарів з односторінкових сайтів. Так, якщо у великій компанії займаються дизайном квартир і т.д., то ви можете знайти хорошого, але за ціною відносно дешевого постачальника і закупити товар. Є ж люди, у яких не завжди вистачає грошей на дорогі деталі інтер’єру. Так ви пропонуєте щось подешевше, але гроші будуть йти в одне і те ж саме русло. Логічним є і те в цій ситуації, що велика компанія буде рекомендувати вас і ви будете між собою співпрацювати.

Друга ідея – це дропшіппінг. Суть такого бізнесу полягає в тому що вам зовсім не потрібно в нього нічого вкладати. Якщо говорити коротко, то ви просто будете продавати той товар, якого у вас немає в наявності. Це вже пряма поставка товару клієнту від постачальника. Ваша роль тут позначається, як роль посередника. У результаті ви будете заробляти на різниці від ціни постачальника і тієї, яку ви запропонували. Але не намагайтеся ставити занадто великі ціни. Нехай буде краще менше, але клієнтів у вас буде більше.

Організація свят теж може бути гарною ідеєю для малого бізнесу. Це буде вигідним бізнесом, адже єдине, що вам потрібно – це вміння все правильно і грамотно оформити. До того ж, плюсом є і те, що люди часто щось святкують. А якщо ви не будете обмежувати список організації свят, то ваш особистий капітал швидко зросте.

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що навіть ваше рідне місто вам зможе приносити гроші? Ні? Тоді я вам розповім як саме. Ця ідея полягає в тому, щоб організовувати деякі нестандартні тури по рідному місту. Для цього вам всього лише знадобиться хороше знання рідного міста і всіх пам’яток. І звичайно ж, потрібно, щоб місто ваше вважалося туристичним. Проводьте екскурсії туристам і буде добре і вам, і їм.

Якщо ви давно захоплюєтеся фотографіями і вже встигли пройти деякі курси фотошопу і т.д., то ви можете організувати свій малий бізнес на тому, щоб бути фотографом. Так ви можете бути широкопрофільним фахівцем або ж вибрати якусь одну категорію. Якщо не хочете фотографувати, то допоможіть людям мати хороші і красиві фотографії. Не всі вміють фотографуватися настільки добре і вибирати правильні фотозони. Так ви пропонуєте людям відфотошопити фото, а вони вам платять за це гроші. Якщо говорити відверто, то якщо у вас є хоч найменші знання в якійсь області діяльності, то ви можете на цьому зробити свій міні-бізнес. Та навіть зайнятися репетиторством теж буде непоганою ідеєю.

Розвиток малого бізнесу у великому – це добре чи погано?