Робіть вкладення на тривалий термін

«Наш улюблений період проведення вічний». Уоррен Баффет (американський інвестор і філантроп)

Вкладник, який відкладає гроші на тривалий термін в горезвісний дощовий день, швидше за все досягне своєї мети, ніж той, хто хоче «грати на ринку» в пошуках швидкого прибутку.

Чим довше ви робите вкладення, тим більше потенційний вплив комплексної продуктивності на первісну вартість ваших вкладень. Багато вкладників напевно знайомі з терміном «накопичення» за наявністю ощадних рахунків. Термін належить до процесу, при якому відсотки на ваші гроші додаються до первісної основної суми, а потім, в свою чергу, приносять відсотки. Згодом рецептура може мати величезне значення. Те ж саме можна сказати і про прибутковість вкладень, якщо ви знову вкладаєте отриманий прибуток.

Питання оцінки

Який би вкладний підхід ви не вибрали, важливо не переплачувати за стійкість прибутку компанії або її перспективи майбутнього зростання. На нашу думку, дотримання стратегії «від низу до верху» (коли окремі компанії оцінюють, виходячи з їх власних досягнень, а не по секторам або економічних умовах) з дисциплінованим підходом, заснованим на основних принципах компанії для визначення відповідних акцій для вашого портфеля, є відмінним спосіб вкладати . Це випадок терплячого очікування слушній нагоді. Ми вважаємо, що вкладати гроші в хороші акції за розумною ціною часто краще, ніж вкладати гроші в розумні акції за хорошою ціною.

Зосередитися на дійсній нормі прибутку

Інфляція, оподаткування і збори (такі як угоди, перемикання і поточні збори) є трьома факторами, які можуть вплинути на дійсну норму прибутку на ваші інвестиції. Існують певні можливі варіанти, які можуть знизити витрати, а також захищені від інфляції інструменти, такі як облігації, прив’язані до індексу (відсоткові кредити, де як вартість кредиту, так і відсоткові платіжки пов’язані з конкретним індексом цін – часто це британська роздрібна торгівля) . Індекс цін або володіння комерційною нерухомістю, де орендна плата часто може збільшуватися відповідно до рівня інфляції.

Розповсюдьте свій ризик

Наявність портфеля вкладень з низьким рівнем кореляції може допомогти диверсифікувати ризики, пов’язані з вкладенням в окремі активи і ринки, а також ледь помітні ризики, такі як ризик інфляції, можливість того, що вартість активів буде несприятливо порушена збільшення рівня інфляції. Акції, облігації, майно і грошові кошти реагують по-різному в різних умовах, і вибір більш ніж одного класу активів може допомогти гарантувати, що ваші вкладення не будуть рости або падати в ціні одночасно.

Географічний вплив і довгострокове вкладання є іншими методами розподілу ризику. Вкладення в транспортні засоби, такі як OEIC, також можуть усунути багато проблем, пов’язані з управлінням широким портфелем. Перш за все, вкладники повинні прагнути до того рівня ризику, який їм зручний, і це відображає їх вкладні цілі.

Чи не плисти за течією

«Час найбільшого песимізму – найкращий час для купівлі, а час найбільшого оптимізму – найкращий час для продажу». Сер Джон Темплтон (піонер вкладника і взаємного фонду, 1912-2008).

Як ми побачили, що в 2008 році відбувся значний ефект, після краху американського вкладальницького банку Lehman Brothers несподіваний або несприятливий потік новин може істотно вплинути на результати фондового ринку. Дійсно, бували часи, коли оборонні компанії з високою прибутковістю, здатні створювати вартість в різних ринкових умовах, зазнавали переживали ті ж негативні часи, які знижували ціни на акції, більш чутливі до економічних циклів, і ті, які були біднішими.

Вкладайте в те, на чому ви розумієтеся

«Вкладення в знання викликають найбільший інтерес». Бенджамін Франклін (один з батьків-засновників Сполучених Штатів Америки, 1706-1790).

У той час як добре сконструйований портфель може забезпечити здоровий прибуток для вкладників, зворотне твердження також вірне. Постійні збитки легко пережити, вклавши гроші в актив, який веде себе несподіваним чином. Вкладники повинні завжди виділяти час, щоб спробувати зрозуміти, що саме вони бажають отримати.

 Уникайте самозаспокоєння

«Чотири найнебезпечніших слова в інвестуванні:« Цього разу все по-іншому ». Сер Джон Темплтон.

Вартість вкладень коливатиметься, що призведе до падіння і зростання цін фондів, і ви не зможете повернути початкову суму, яку ви вклали. Зверніть увагу, що минулі результати не є керівництвом до майбутніх показників. Пам’ятайте, що ваші вклади можуть збільшуватися або зменшуватися в результаті коливань валютних курсів. Думки, висловлені тут, не повинні сприйматися як рекомендація, рада або прогноз. Ми не можемо дати фінансову пораду, якщо ви не впевнені в придатності будь-якого вкладення. Зверніться до уповноваженого фінансового фахівця або до свого банку.

Робіть вкладення на тривалий термін