Ранні бюджети: поради від великих підприємств

З огляду на статус гіганта Amazon і його участі в незліченних галузях, важко уявити, що компанія починала як невеликий бізнес, що працює за межами гаража, який продавав виключно книги в Інтернеті. З тих пір, як Джефф Безос заснував компанію в 1994 році, він виріс на Amazon і оцінив його в 1 трильйон доларів.

Хоча це вражаюча віха, Amazon не була першою компанією, яка досягла оцінки в 1 трильйон доларів. За збігом, Apple також почав в гаражі. Потім він перейшов від створення комп’ютерів до розширення своєї лінійки продуктів, пропонуючи телефони і споживчі послуги.

Amazon і Apple

Amazon і Apple починали як малі підприємства з невеликою часткою поточного бюджету. Завдяки початковому завантаженню, управління грошовими потоками та розширення бюджетами свого бізнесу, Безос і співзасновники Apple Стів Джобс і Стів Возняк змогли розширити свої відповідні компанії.

За даними CBInsights, однією з найпоширеніших причин невдачі стартапів є грошові проблеми. Уникайте пасток і дізнайтеся, як ви можете створити домашній бізнес, щоб ваш бюджет працював з самого початку. Немає ніяких гарантій, що ви станете наступним Amazon або Apple. Але ви можете вчитися на досвіді їх засновників і використовувати їх, щоб допомогти вашому малому бізнесу домогтися успіху.

Як ви можете почати свій власний бізнес без грошей

Вам не потрібно орендувати офісні приміщення, щоб почати свій бізнес. Навіть якщо у вас немає грошей, ви можете почати домашній бізнес. Це дає вам можливість зосередитися на створенні вашої компанії без необхідності витрачати гроші на оренду та комунальні послуги. Фактично, 33% малих підприємств у 2017 році почали з менш ніж 10 000 доларів.

Щоб почати свій домашній бізнес:

Знайте свої місцеві правила

Переконайтеся, що ви розумієте, що потрібно, щоб почати свій бізнес. Це включає в себе структуру вашого бізнесу, податкові номери і необхідні ліцензії.

Застрахуйтеся

Ваша страховка домовласників або орендарів, ймовірно, не має страховки для захисту вашого домашнього бізнесу. Отримайте необхідну ділову страховку, щоб захистити вашу компанію від різних зобов’язань.

Позначте простір у вашому будинку

Виберіть область в вашому домі, яка буде служити вашим бізнес-простором. Це буде важливо, коли прийде час подати ваші податки, тому що це може дати вам право на податкові відрахування.

Налаштування вашого простору

Отримайте письмовий стіл, комп’ютер і будь-яке інше необхідне обладнання для вашого бізнесу. Це буде область, в якій ви керуєте своїм бізнесом, тому переконайтеся, що у вас є доступ до всього, що вам потрібно. І не забувайте про ергономіку.

Використовуйте доступні ресурси

Джобс і Возняк замовляли запчастини на свої робочі місця і проводили час в гаражі, збираючи комп’ютери. Вони заробляють гроші, продаючи свої комп’ютери хобі-виробникам комп’ютерів і в кінцевому підсумку працюючи з місцевими магазинами, щоб забезпечити замовлення на покупку. Однією з перших угод Apple було постачання місцевому магазину 50 комп’ютерів. Але у Apple не було грошей або ресурсів для виконання замовлення. Отже, Джобс скористався замовленням в іншому магазині, щоб отримати запчастини в кредит. Це дозволило Джобсу і Возняку отримати необхідні запчастини, і вони змогли виконати своє замовлення.

Як ви можете використовувати досвід Apple для свого малого бізнесу?

Джобс і Возняк вкладали свої зусилля в управління своїм бізнесом. Вони витрачали гроші тільки тоді, коли це було необхідно. І коли у них не було грошей або ресурсів, вони знаходили творчі способи обійти це стороною. Хоча ми не рекомендуємо використовувати ресурси на повсякденній роботі для підтримки малого бізнесу, ми вважаємо, що початкове завантаження необхідне.

Самозавантаження

Самозавантаження – це термін, який відноситься до власників малого бізнесу, у початківців бізнес практично без грошей. Будь-які гроші, які приходять в бізнес, повертаються в нього, щоб продовжити його зростання. Власники бізнесу, практикуючі початкове завантаження, не витрачають гроші, якщо це не є абсолютно необхідним.

Приклад

Це принцип, який Безос використовував на ранніх етапах своєї співпраці з Amazon. Безос максимально заощадив свої фінансові та фізичні ресурси. Він отримав близько 1 мільйона доларів інвестицій, а його батьки також внесли частину своїх заощаджень. Безосу потрібно було розкласти ці гроші якнайдалі, і йому довелося проявити винахідливість. Коли його персоналу знадобилися робочі столи, він будував свої власні – на вулиці. Ніко Лавджой, п’ятий співробітник Amazon, розповів CNBC, що Безос досліджував продаж столів і виявив, що двері значно дешевші, тому він вирішив придбати двері і поставити на них ніжки.

Ви можете зробити початкове завантаження важливою частиною ведення вашого бізнесу. Це не просто заощадливість. Початкове завантаження може змусити вас думати про ваш бізнес по-іншому і бути гнучкими.

Тримайтеся подалі від боргів

Початкове завантаження – це використання поточних ресурсів і грошей таким чином, щоб дати вашому бізнесу найкращу можливість для зростання. Заборгованість вашого бізнесу перемагає мету початкового завантаження.

Не змішуйте особисті і ділові кошти

Це може бути критичною помилкою для власників малого бізнесу. Зберігання особистих і ділових грошей окремо один від одного означає, що ви не будете витрачати гроші і не будете мати проблем з податками.

Подивіться на місцеву громаду

Якщо вам потрібна порада про ваш бізнес, вам, можливо, не доведеться наймати консультанта. У вашому співтоваристві можуть бути безкоштовні ресурси для власників малого бізнесу, такі як SCORE або центри розвитку малого бізнесу.

Будьте майстром на всі руки

Якщо ви завантажитеся, вам знадобиться багато навичок. Бути різнобічним власником бізнесу означає, що ви можете вирішувати проблеми з моменту їх виникнення. Вам потрібно навчитися справлятися із завданнями, які виходять за рамки ваших навичок. Це також чудово, тому що, коли ви, нарешті, зможете найняти когось для виконання цих обов’язків, у вас будуть деякі базові знання про те, як виконувати роботу і керувати співробітником.

Ранні бюджети: поради від великих підприємств