Про юридичну сторону бізнеса

На початку свого бізнесу багато підприємців не розуміють, як правильно побудувати його, щоб він відповідав закону. Ці знання важливі для початківців, особливо для тих, хто займається малим бізнесом, для того, щоб діяти і робити те, що від них очікується, на законних підставах. Знаючи правовий статус вашої компанії, беручи до уваги закон про здоров’я і безпеки та, що найважливіше, турбота про питання страхування може мати велике значення в роботі, не переходячи неправильне положення закону.

Правовий статус компанії

Коли ви починаєте бізнес, вам необхідно прийняти рішення щодо юридичного статусу вашої компанії. Це вплине на те, як ви ведете свій бізнес, і вплине на те, як ви будете платити податок і реєструвати свої рахунки. Два основні формати: індивідуальний підприємець і компанія з обмеженою відповідальністю. Проте, існують додаткові опції, такі як Партнерство з обмеженою відповідальністю (LLP) і Компанія по інтересам спільноти (CIC).

Хоча є можливість змінити правовий статус вашої компанії, коли ви торгуєте, це може бути дуже руйнівним і дорогим. З цієї причини важливо ретельно обміркувати це з самого початку бізнесу.

Закон про здоров’я і безпеку

Всі підприємства, незалежно від того, наскільки вони малі, повинні знати про те, як законодавство в галузі охорони здоров’я та безпеки впливає на них. Всі підприємства, незалежно від розміру, повинні проводити оцінку ризиків. Якщо у вашій компанії працює більше п’яти чоловік, існує законна вимога реєструвати оцінки цих робіт.

Роботодавці за законом зобов’язані забезпечити те, щоб їх співробітники працювали в безпечному середовищі, і це також поширюється на забезпечення безпеки і благополуччя їхніх клієнтів, поки вони знаходяться на території компанії.

Страхове покриття

Будь який персонал, що працює на підприємствах, згідно із законом зобов’язаний зробити страхування відповідальності роботодавця з мінімальним покриттям в 5 мільйонів фунтів стерлінгів. Страховий сертифікат повинен бути чітко відображений на місці.
Якщо ваш бізнес безпосередньо пов’язаний з представниками громадськості, вам необхідно буде оформити страхування цивільної відповідальності на випадок нещасних випадків або травм, пов’язаних з клієнтами.

Ділова діяльність широко регулюється правовими сферами, які повинні дотримуватися. Це кордони, які призначені для того, щоб надати власникам бізнесу простір, в межах якого вони можуть працювати на законних підставах, не виходячи за межі. Щоб людина була на безпечній стороні закону, він / вона повинен добре розбиратися в межах закону.

Юридичні традиціоналісти

Юридичні традиціоналісти розглядають право як сукупність принципів і правил, які суди використовують при вирішенні спорів. Традиційний підхід заснований на переконанні, що основні конструкції добра і зла зациклені, хоча суспільство постійно змінює свої переконання.

Екологічний підхід

Екологічний підхід розглядає право як інструмент громадського контролю, який повинен постійно відбивати моральні принципи нинішнього суспільства за допомогою забезпечення дотримання норм, правил і законів. Цей підхід набагато ширше, оскільки закон є інститутом, який відображає суспільну потребу в соціальному порядку.

Соціологічні правознавці

Теоретики соціологічної юриспруденції стверджують, що суспільство в кінцевому підсумку формує закон і механізми його застосування. Ця школа думки розглядає правову систему і закон як засіб забезпечення впорядкованої, передбачуваної системи соціального порядку, змін і правових реформ.

Успішне ведення малого бізнесу призведе до розбіжностей з рядом юридичних питань. Ці правові аспекти, за умови їх належного дотримання, допомагають власникам бізнесу не вступати в конфлікт з законом, особливо коли це стосується того, що вони зобов’язані робити зі свого боку. Ось кілька речей, які ви, як власник бізнесу, можете зробити, щоб не зіткнутися з законом.

Сплатіть всі свої рахунки вчасно, щоб уникнути зборів і судових позовів. Вчасно сплачуйте податки на заробітну плату, щоб уникнути особистої відповідальності.

Відстеження вашого бізнесу

Діловодство таке ж важливе, як залишатися на юридичний бік ведення бізнесу. Ви захочете довести свою сторону в будь-якому конфлікті, тому вам необхідно вести чіткі і короткі записи про ваші ділові відносини. Для зручності доступу і зберігання переконайтеся, що у вас є хороший набір картотек. Якщо безпека важлива, виберіть замкнені шафи. Також може виявитися корисним зберігати другий набір файлів поза приміщенням в разі пожежі чи повені.

Для електронних документів зовнішній жорсткий диск може надати вам достатньо місця для резервного копіювання. Ви також можете розглянути можливість зберігання електронної копії за межами майданчика з використанням служби зберігання даних, щоб забезпечити себе таким самим захистом від втрати, як і при зберіганні фізичних документів за межами майданчика.

Встановити юридичну діяльність при запуску

При складанні багатьох юридичних документів, перелічених вище, важливо планувати заздалегідь. Ви захочете почати думати про обмеження відповідальності відразу ж після відкриття власного бізнесу. Серйозність юридичного питання може бути відносною. Те, що стане дратівливим контрактом через кілька років в життєвому циклі вашого малого бізнесу, може стати юридично значущою справою, якщо ви тільки починаєте. Проте, за допомогою десяти перелічених рад ви можете обмежити збиток від поширених юридичних проблем і забезпечити безпеку свого бізнесу.

Про юридичну сторону бізнеса