Про що розповість принцип «за справу»?

Говоримо далі про бізнес і продовжуємо рубрику «принципи, які допомогли різним компаніям і просто людям стати успішними”. Наш наступний принцип, якого варто повчитися – «За справу». Я думаю, ви прекрасно розумієте, що цей принцип не для ледачих. Чому ж? А все тому, що багато підприємців чекають поки гроші самі йтимуть їм в руки, але забувають про те, що потрібно щось для цього корисного робити. Якщо не хочете нічого робити, то не потрібно показувати з себе директора. Звучить грубо, не сперечаюся, але такий наш принцип. Краще ж не сидіти і мріяти, як все могло б бути або як все буде, а краще думати над тим, які ресурси можна задіяти, щоб все задумане збулося і вийшло.

Багато підприємців, які лінуються працювати, часто сміються над тими, хто починає виробництво якогось устаткування з нуля і зовсім без інвестицій. Але керівнику однієї з компаній, а саме компанія SimpliSafe, це вдалося все таки здійснити. Це людина на ім’я Чеду Лоранс, може так він вам більше запам’ятається. Як же він почав свій бізнес, який привів до великого успіху? Він думав над ресурсами і вирішив позичити гроші у своєї сім’ї, у друзів і заснував на ці гроші компанію по виробництву охоронних систем, які не вимагають установки.

І воно й логічно, адже ви можете самостійно спаяти перші прототипи і гарненько заощадити на цьому. Вам вже не знадобиться наймати людину, яка повинна буде зробити установку. Часто адже так буває, що компанії, які займаються виробництвом чогось, вони мають і професіоналів в команді, які це все можуть встановити. Але їхні послуги дуже дорого коштують. Ось вам і альтернатива. Добре покупцям, але разом з тим бізнес приносить гроші.

Ви будете здивовані, але ця компанія вже працює більше, ніж вісім років. За цей час вона залучила сотні тисяч клієнтів і заробила сотні мільйонів, на хвилиночку. А це все на позичені гроші друзів і родичів. Тепер то Чед Лоренс, мені здається, віддав свій борг з дуже великими відсотками, але тільки через подяку за те, що підтримали і повірили, коли сумнівів було купа. Компанія Чеда Лоренса отримала 57 мільйонів доларів від Sequoia Gapital. Ось як потрібно братися за справу, а не мріяти про щось і розповідати іншим про свої побудовані замки. Ви згодні?

З приводу цього принципу можемо ще дещо сказати і навести ще один приклад. Так перші коробки з пробниками косметики, що зараз є вже якоюсь банальщиною для нас, почала розсилати фірма Birchbox. Але Мішель Фан вдалося перетворити своє ведення блогу, так би мовити у справжній бізнес. За час ведення каналу на ютубі у неї зібралося цілих 8 тисяч підписників і саме завдяки їм Мішель Фан змогла заробити 150 мільйонів доларів. Це трішечки інше, але все ж бачимо, що дівчина теж взялася за справу, коли з’явилася така можливість. Хтось же й ігнорує таке, адже впевнений з самого початку, що типу нічого не вийде.

Зараз вже такий вид заробітку для нас не є якоюсь новиною, адже в 21 столітті багато заробляють за допомогою блогерства. Але правда цілі у всіх також різні. Хтось знімає якісь відео без сенсу, але не несе ніякої користі для людства. Це дуже узагальнено, оскільки одна людина не може догодити всім. Але я веду до того, що є й інші блогери, які знімають щось з користю для інших. Хтось більше орієнтується на жіночу аудиторію, хтось на чоловічу і так далі. Але в підсумку добре всім. Ось таким прикладом і є Мішель Фан, яка тестувала косметику в пробниках і розповідала про неї на своєму каналі, була можливість і через Мішель замовити косметику собі, але з певною знижкою. Беріться таким способом за справу, а не мрійте, коли воно само прийде.

Про що розповість принцип «за справу»?