Про найцікавіші платформах для онлайн-курсів

Навчання завжди важливе. І навіть в попередній статті ми згадаєли про це. Якщо ви вже сформувалися особистість і професіонал своєї справи – це ще не означає, що удача в кишені. Тенденції світу змінюються, а разом з ними змінюються і удосконалюються знання. Наше завдання – встигати за цими знаннями і завжди бути готовим пізнавати щось нове. Хтось ще з древніх філософів говорив: «Вік живи – вік учись». І я цілком згодна з такою фразою або навіть більше твердженням. Чому ж зараз і виникає багато нових напрямків або ідей?!

А справа в тому, що старі давно зжилися і потрібно щось робити не таке. Навіть взяти, наприклад, ту саму нову школу. Це ж про те, щоб дати дитині самій вибирати, а не змушувати її до чогось конкретного. Ми живемо в демократичній країні і цілком логічно, щоб і могли вчиняти демократично. Тому, довго не роздумуючи про те й інше, я хочу перейти ближче до теми нашої сьогоднішньої статті. А говорити ми будемо про різноманітні плошадки для онлайн-курсів, які будуть корисні абсолютно кожному жителю нашої планети.

Потрібно йти в ногу з часом і вважаю, що зовсім не обов’язково ходити на реальні пари або курси. Можна ж це все зробити просто сидячи за власним ноутбуком або просто маючи найпростіший смартфон. Перша платформа для онлайн-навчання – це «Дивись і вчись». Гучна назва, правда? Вона вже сама за себе говорить, але варто приділити цьому більше уваги. Даний освітній портал містить в собі 20 різних курсів з різноманітними напрямками. Це ви можете подивитися відразу ж в макет-листі або так званій рекламі.

Якщо розповідати більш детально, то я б звернула увагу на широкий діапазон вибору. Ви на цій платформі можете знайти курси з навчання йоги, дизайну і навіть аж те, що допоможе підвищити вже наявну кваліфікацію. На цій платформі ви також можете ділитися і своїми ідеями, розробками або уроками. І що найголовніше – це ви можете зробити абсолютно безкоштовно, що, по факту, вже трохи підкуповує.

Ще однією чудовим платформою для онлайн-навчання є «Нетологія». Якщо ви знаєте, що це таке, то вже добре. А якщо ні, то нічого страшного, я люб’язно розповім. Саме основним напрямком даної платформи є інтернет-маркетинг і управління проектами, різні дизайни інтернет-сервісів і подібне.

Платформа «Нетологія» не тільки створена для того, щоб навчитися чогось онлайн. На цій платформі ще існує функція працевлаштування. Але допомога в працевлаштуванні надається лише тим, хто є користувачем цього онлайн-курсу. Що ще є позитивним – будь-хто може стати користувачем даного онлайн-курсу, оскільки вони мають як платну, так і безкоштовну версію. Мінусом же є те, що орієнтація на цій онлайн-платформі робиться не на новачків, а на тих людей, які вже мають якісь знання в тій чи іншій області. Загалом, не все так просто, але якщо деякі знання є, то чому б не спробувати. Тим більше, що почати можна з безкоштовної версії.

«Інфоурок» – це чергова платформа для онлайн-навчання. Більше такий портал годиться для тих, хто готується до ЄДІ або ж для тих, кому потрібно підвищити кваліфікацію. Учителям цей портал особливо знайомий, оскільки там є два цікавих блоки. Перший якраз і призначений для вчителів, а другий вже для учнів або ж батьків тих самих учнів. Ви самі вибираєте, з якою метою ви перебуваєте на цій платформі. Знаходьте більше подібних варіантів і обов’язково діліться з іншими читачами.

Про найцікавіші платформах для онлайн-курсів