Продаж реклами в Інстраграм

Погодьтеся, важко собі уявити людину, яка б не чула і не користувалася соціальною мережею Інстаграм. Спочатку це був додаток для обміну фотографіями і відеоматеріалами, який створили розробники не менш популярної соціальної мережі Фейсбук.

Інстаграм швидко переріс з додатка в повноцінну соціальну мережу з масою можливостей для своїх користувачів. Зараз – це популярна платформа для саморозвитку, бізнесу і реклами, яка приносить чималий прибуток. Так-так, адже продаж реклами в Інстаграм отримав першість, над іншими видами заробітку в даній соціальній мережі.

Що таке продаж реклами в Інстаграм

Якщо ви володієте популярним, розкрученим акаунтом в Інстаграм, то вам варто задуматися над рекламою.

Продаж реклами в Інстаграм – це популярний і ефективний спосіб для ознайомлення великої кількості людей зі своїми послугами або ж товарами з метою отримання хорошого прибутку і розкрутки свого акаунта.

Є три основні причини, за якими купують рекламу:

1) для залучення нових підписників в акаунт;

2) для зростання популярності бренду;

3) безпосередньо в цілях продажу товару або послуги.

Як він здійснюється

У вас напевно вже назріло питання «Як продавати рекламу в Інстаграм?». Безсумнівно, процес продажу вимагає певної підготовки і терпіння. Не варто очікувати, що всі відразу почнуть купувати вашу рекламу і прибуток попливе рікою.

Розглянемо основні пункти ваших дій:

• уважно проаналізуйте акаунт. Перегляньте аудиторію підписників і подумайте, що їм буде більш цікаво, чи відповідає реклама профілю;

• працюйте над розкруткою свого акаунта, залучайте нових користувачів. Адже навряд чи ви зможете багато заробити з невеликою кількістю підписників. З особистого досвіду не раджу використовувати сервіси накрутки лайків і підписників ботами, наприклад BOSSLIKE, LIKEMANIA, тут вони вам навряд чи допоможуть, а можуть навіть зашкодити репутації;

• встановіть свою цінову політику;

• починайте пошук рекламодавця або ж відповідного майданчика для своєї реклами. Пошук можете проводити як в самому додатку, так і за допомогою спеціальних бірж, про які ми ще поговоримо.

Як на цьому заробити

Для реклами завжди важлива кількість переглядів, лайків та коментарів до неї, від цього залежить, чи популярним буде товар або послуга. Тому найчастіше популярністю користуються відомі блогери, знаменитості, які мають велику кількість підписників.

Однак, варто пам’ятати, що послуги даних акаунтів дуже дорогі, тому все більше і більше рекламодавців вважають за краще розмістити свою рекламу на менш розкручених, але більш доступних профілях.

Для цього варто чітко знати ціну за надану роботу. Про свої наміри просувати рекламу в тій чи іншій області варто заявляти в додатку, або ж на спеціальних біржах. Краще використовувати перший і другий варіант для більш широкого пошуку.

Де можна продавати рекламу в Інстаграм

Продаж реклами в Інстаграм став настільки популярним, що вже з’явилися спеціальні самостійні сервери, які допомагають «зустрічатися» рекламодавцям і користувачам з розкрученими акаунтами.

Специфіка роботи бірж Інстаграм:

• дуже прості у використанні, тому навіть початківцю легко буде розібратися;

• можна заробляти не тільки на одиничному акаунті, а й на групі;

• заробіток безпосередньо залежить від кількості підписників в профілі;

• при реєстрації необхідно вибрати тип профілю «Агент впливу», щоб мати можливість приймати пропозиції;

• обов’язковою умовою є надання посилання на свій акаунт, його коротка характеристика.

Найпопулярнішими біржами в Інстаграм зараз вважаються:

1) Epicstars

2) Plibber

3) SpellFeed

4) Аdstamer

5) Лейблап

Принцип роботи бірж практично однаковий. Для новачка я раджу переглянути всі біржі і вибрати для себе найбільш зручну. Рекламодавцю варто ще більш уважно вибирати сервіс так, як йому належить тут продавати свою рекламу.

Висновок

На завершення скажу, що Інстаграм – не чарівний додаток для отримання купи грошей, це всього лише один із способів заробітку. Безсумнівно, якщо ви цікава, творча людина, яка цілеспрямовано розвиває свій акаунт в Інстаграм вам варто відкрити для себе нову сферу заробітку. Для рекламодавців же це ефективне рішення продажу і просування своїх послуг, товарів і акаунта.

Продаж реклами в Інстраграм