Принцип шпагату. Чому він так важливий у бізнесі?

Все частіше помічаю, що психологія дуже пов’язана не тільки з іншими науками, а й деякі спільні теми відмінно описує. А також за допомогою психології набагато легше пояснити людині, як кажуть «на пальцях», як потрібно поводитися у суспільстві, що краще одягнути, як краще привернути увагу великої аудиторії або ж невеликої групи людей.

А увагу таких груп набагато складніше привернути, ніж увагу великої аудиторії. І якщо ви згадаєте, то в попередніх статтях йшлося саме про це. Але також, я вважаю, важливим є те, як психологія і різноманітні психологічні явища впливають не тільки на нас самих, але і на те, що ми створюємо. Бізнес теж не виняток.

Отже, сьогодні хотілося б торкнутися одного із найефективніших прийомів, який впливає на кожну людину по-різному, але ось результат завжди має два варіанти. Тут  це не дуже таке приємне, але все ж будемо говорити по суті.

Перший варіант – це позитивний, а саме те, що на людину такий метод діє, як стусан в бік кращих змін. Але це тільки тоді буде діяти, коли у людини безпосередньо є бажання дійти до кінця. А ось тоді, коли людина залишається на півдорозі і засмучується, коли у неї нічого не виходить, то тут властивий вже другий, не дуже таки приємний варіант – це негативна його сторона.

Зараз я говорю, як ви вже здогадалися, про принцип або ж про метод «шпагату». У чому ж його суть і чому він такий ефективний ми з вами якраз сьогодні і дізнаємося. Але також нам важливо знати, хто придумав цей принцип «шпагату» і що подіяло на людину, щоб вона до такого додумалася.

Отже, принцип «шпагату» – це те ж саме, що і однойменна вправа із легкої атлетики, гімнастики, а в загальному те, що стосується фізичної культури і спорту.

Такий принцип найчастіше зустрічається серед успішних людей, а все тому, що, коли ми сідаємо на простий фізичний шпагат, то виникає біль в м’язах від того, що ми їх тягнемо. Якраз в цей момент треба зафіксувати тілорух. Знаєте, як ніби трохи зайшли на поріг болю і на цей день достатньо

Але ось якраз на наступний раз людина починає прогинатися ще нижче і знову фіксує рух тіла. І так кожен день по трішки. В один прекрасний момент людина сідає до кінця на шпагат, не дивлячись на біль. У цей момент біль стає приємним, адже вдалося дістатися до тієї маленької вершини.

Якщо перенести цю тему з фізичної культури, а точніше зі спорту в загальному на тему бізнесу та цілей, які кожен ставить собі, то вийде досить таки вдала асоціація. А все тому, що якщо ми будемо виходити щодня хоч трохи із зони свого комфорту, то ми будемо потроху звикати до нашого стану.

В один прекрасний момент, а тобто так, як людина досягне останньої стадії шпагату, як фізичної вправи, так само в один прекрасний день людина в своїх цілях досягне того апогею, до якого так довго рухалася. Так, труднощів не уникнути, але погодьтеся, вони і формують найкраще людини. По тому, як людина вирішує свої проблеми ми бачимо хто перед нами. Це доросла людина, яка залишилась в стані дитини, за яку все вирішують або ж це доросла  обізнана людина, яка може вирішити і свої, і навіть чужі проблеми.

Пам’ятайте про те, що максимальне зростання, яке стосується будь-якої  діяльності  нашого розвитку, є якраз дискомфорт.  Адже, коли сидіти тільки в комфорті, то так і проведемо все життя. Справжній і міцний успіх на роки приходить лишень під час дискомфорту. Тягніть свої м’язи далі вашого болю, щоб досягти того, чого досягти дуже хочеться.

Принцип шпагату. Чому він так важливий у бізнесі?