Принцип шпагату. Чому він так важливий у бізнесі?

Все частіше помічаю, що психологія дуже пов’язана не тільки з іншими науками, а й деякі спільні теми відмінно описує. А також за допомогою психології набагато легше пояснити людині, як кажуть «на пальцях», як потрібно поводитися у суспільстві, що краще одягнути, як краще привернути увагу великої аудиторії або ж невеликої групи людей.

А увагу таких груп набагато складніше привернути, ніж увагу великої аудиторії. І якщо ви згадаєте, то в попередніх статтях йшлося саме про це. Але також, я вважаю, важливим є те, як психологія і різноманітні психологічні явища впливають не тільки на нас самих, але і на те, що ми створюємо. Бізнес теж не виняток.

Отже, сьогодні хотілося б торкнутися одного із найефективніших прийомів, який впливає на кожну людину по-різному, але ось результат завжди має два варіанти. Тут  це не дуже таке приємне, але все ж будемо говорити по суті.

Перший варіант – це позитивний, а саме те, що на людину такий метод діє, як стусан в бік кращих змін. Але це тільки тоді буде діяти, коли у людини безпосередньо є бажання дійти до кінця. А ось тоді, коли людина залишається на півдорозі і засмучується, коли у неї нічого не виходить, то тут властивий вже другий, не дуже таки приємний варіант – це негативна його сторона.

Зараз я говорю, як ви вже здогадалися, про принцип або ж про метод «шпагату». У чому ж його суть і чому він такий ефективний ми з вами якраз сьогодні і дізнаємося. Але також нам важливо знати, хто придумав цей принцип «шпагату» і що подіяло на людину, щоб вона до такого додумалася.

Отже, принцип «шпагату» – це те ж саме, що і однойменна вправа із легкої атлетики, гімнастики, а в загальному те, що стосується фізичної культури і спорту.

Такий принцип найчастіше зустрічається серед успішних людей, а все тому, що, коли ми сідаємо на простий фізичний шпагат, то виникає біль в м’язах від того, що ми їх тягнемо. Якраз в цей момент треба зафіксувати тілорух. Знаєте, як ніби трохи зайшли на поріг болю і на цей день достатньо

Але ось якраз на наступний раз людина починає прогинатися ще нижче і знову фіксує рух тіла. І так кожен день по трішки. В один прекрасний момент людина сідає до кінця на шпагат, не дивлячись на біль. У цей момент біль стає приємним, адже вдалося дістатися до тієї маленької вершини.

Якщо перенести цю тему з фізичної культури, а точніше зі спорту в загальному на тему бізнесу та цілей, які кожен ставить собі, то вийде досить таки вдала асоціація. А все тому, що якщо ми будемо виходити щодня хоч трохи із зони свого комфорту, то ми будемо потроху звикати до нашого стану.

В один прекрасний момент, а тобто так, як людина досягне останньої стадії шпагату, як фізичної вправи, так само в один прекрасний день людина в своїх цілях досягне того апогею, до якого так довго рухалася. Так, труднощів не уникнути, але погодьтеся, вони і формують найкраще людини. По тому, як людина вирішує свої проблеми ми бачимо хто перед нами. Це доросла людина, яка залишилась в стані дитини, за яку все вирішують або ж це доросла  обізнана людина, яка може вирішити і свої, і навіть чужі проблеми.

Пам’ятайте про те, що максимальне зростання, яке стосується будь-якої  діяльності  нашого розвитку, є якраз дискомфорт.  Адже, коли сидіти тільки в комфорті, то так і проведемо все життя. Справжній і міцний успіх на роки приходить лишень під час дискомфорту. Тягніть свої м’язи далі вашого болю, щоб досягти того, чого досягти дуже хочеться.

Press «Like» and get the best posts on Facebook ↓

Принцип шпагату. Чому він так важливий у бізнесі?
×
Press «Like» to read us on Facebook