Поради щодо розвитку фінансів і встановлення першого і наступних бюджетів

Як ви встановлюєте бюджет для малого бізнесу?

Створення бюджету для малого бізнесу дає вашому бізнесу хорошу можливість рости. Маючи бюджет, ви будете знати, скільки грошей у вас під рукою і яку суму ви отримуєте і виділяєте з свого бізнесу. Незважаючи на переваги створення бюджету, 61% малих підприємств не мали його в 2018 році.

Якщо у вас ще немає бюджету для вашого бізнесу, не панікуйте.

Подивіться на ці кроки, щоб почати створювати свій перший бюджет:

1. Подивіться на свій прибуток

Підрахуйте, скільки грошей приносить ваш бізнес. Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, ви можете оцінити, скільки грошей, на вашу думку, прийде. Коли ви оцінюєте, краще бути консервативним, ніж надмірно оптимістичним. Якщо ви виберете занадто велике число, ви можете опинитися в скрутному фінансовому становищі.

2. Відніміть щомісячні витрати з виручки

Це дасть вам уявлення про те, скільки грошей у вас залишилося протягом певного місяця. Якщо це позитивне число, ваш бізнес був прибутковим протягом місяця. Якщо це негативне число, це означає, що ваш бізнес втратив гроші. Але не лякайтеся. Далеко не кожен бізнес має прибуток щомісяця.

3. Підрахуйте свої щомісячні витрати

Навіть якщо у вас немає регулярних щомісячних рахунків, таких як оренда і комунальні послуги, ваш бізнес, ймовірно, буде мати деякі витрати. Разом, ваші загальні витрати за місяць. Це включає в себе будь-які товари, які оплачує ваш бізнес. Простіше кажучи, це гроші, які виходять з вашого бізнесу.

4. Гнучкі витрати

Це витрати, які відносяться до ведення вашого бізнесу і можуть час від часу змінюватися. Наприклад, реалізація вашого маркетингового плану може коштувати вашому бізнесу грошей. Як можна купити більше канцтоварів для вашого бізнесу? Якщо ви виявите, що у вас був гарний прибуток один місяць, ви можете використовувати додаткові гроші для оплати інших витрат. У більш повільний період року ваш бізнес може бути скромнішим.

5. Побудуйте фонд дощового дня

Несподіване може трапитися. І якщо це станеться, ви хочете бути впевнені, що ви можете покрити ці витрати. Відкладіть трохи грошей, щоб створити свій фонд дощових днів, який також називається резервним рахунком. Гарне емпіричне правило – заощадити як мінімум на шість місяців.

Оновлення вашого бюджету для малого бізнесу

Бізнес постійно змінюється і розвивається. У міру зміни вашого бізнесу ви повинні переглянути свій бюджет, щоб переконатися, що він все ще точний. Бюджет, який ви створили при першому запуску, може бути непридатний після декількох років роботи. У вас може бути набагато більший прибуток або збільшені витрати. Оновлення вашого бюджету дає вам можливість побачити, як змінюються фінанси вашого бізнесу.

Немає простої відповіді на те, як часто ви повинні переглядати і оновлювати свій бюджет. Це залежить від кожного малого бізнесу. На ранніх етапах щомісячна перевірка бюджету може бути непоганою ідеєю. Це може бути особливо корисно, якщо ви створили свій первісний бюджет до того, як у вас з’явився будь-який прибуток.

Перевіряти бюджет рекомендовано якомога частіше

Як тільки ваш бізнес стане більш стійким, ви зможете оновлювати свій бюджет після кожного кварталу. Мета полягає в тому, щоб ви знали, скільки грошей входить і виходить з вашого бізнесу. І ви хочете бути в змозі підготуватися до повільних сезонів і великих витрат або рахунків заздалегідь.

Розтягуйте свої ресурси якомога більше і витрачаєте гроші тільки тоді, коли це необхідно для розвитку вашого бізнесу. Зрештою, ваш малий бізнес може бути досить успішним, щоб виїхати з дому і побудувати свою компанію.

Поради щодо розвитку фінансів і встановлення першого і наступних бюджетів