Поради для новачків

Головне в бізнесі - це почати

Бізнес народжується з перших угод, від яких ви отримуєте досвід.

1.Складіть довгий список ніш для подальшого розвитку. Перше – це ваша освіта. Те, куди ви витратили дуже багато свого часу. Але це ще зовсім не означає, що ви будете завжди думати в тому напрямку, в якому вчилися. Головне, що відштовхуючись від отриманої освіти, ви можете змусити свій мозок міркувати.

2. Сім’я. Дуже висока ймовірність пов’язувати свою діяльність з діяльністю своїх родичів. Всі компанії працюють поколіннями і якщо ваші родичі чимось серйозно займаються, ймовірно, що якесь відношення це має і до вас. Спробуйте подумати, що вас пов’язує з родиною, ніж ви схожі. Те, чим ви схожі і буде вашою спільною сферою діяльності, на якій можна цілі корпорації будувати. Подумайте про навички своїх родичів і подумайте, хотіли б ви цим займатися.

3. Друзі та близьке оточення
Що об’єднує друзів? Загальні інтереси, звичайно. Подумайте про своїх друзів і знайомих, що вас пов’язує, і які плани на майбутнє вони мають. Можливо, ваші інтереси десь переплетуться і вже від цього потрібно відштовхуватися. Почати свій бізнес з другом набагато простіше, ніж зі сторонньою людиною, або ж зовсім одному. Але не вибирайте занадто зарозумілих і підлих напарників, вони і самі нічого не доб’ються і ваші амбіції знищать.

4. Природний інтерес

Про що ви думаєте найчастіше? Яка ваша мрія? Що ви вмієте краще за інших? Відповівши на ці три питання, ви можете визначитися з тематикою того, чим плануєте займатися, адже від нелюбимої справи толку все одно не буде. Це може бути дизайн, рослини, техніка, одяг та інше.

5.Вміння

Кожен з нас має навички – це здатність зробити щось в будь-який час. У кожного вони свої. Для кого-то складно намалювати рівну лінію, а хтось натурник і за кілька хвилин намалює вас до кожної зморшки. Напишіть свої навички на листку паперу і подумайте, до якого роду діяльності вони найкраще підійдуть.

6.Відповідь на біль

Якщо у вас не виходить щось купити – почніть робити це самі! У чому ви маєте потребу прямо зараз? Можливо, мільйони інших людей мають потребу в цьому також сильно, як і ви. Чому б вам не спробувати створити те, чого вам так сильно хочеться. Порадувати себе і мільйони інших людей, які ще не вирішуються щось робити зі своїми бажаннями.

7. Невидимі ніші

Навколо нас так багато всього, що ми просто не помічаємо. А потім виявляється, що ту саму непотрібну річ, на вашу думку, можна перетворити в шедевр, а будь ви ще й першим, вам будуть аплодувати стоячи і вас чекає великий успіх. Візьміть сферу, в якій ви більш-менш розбираєтеся, і розбийте її поетапно на сировину, виготовлення, продаж.

8. Існуючий попит

Як можна починати щось створювати, якщо воно нікому не потрібно? Звичайно ж, у цьому абсолютно немає сенсу. Продати те, що ще нікому невідомо, дуже складно. Ось чому брендові речі розбирають моментально. Наприклад, після Чорнобильської АЕС, виросла потреба в захисному одязі, але його було мало, тоді він був дорогим і найбільш затребуваним для людей. Але ж хтось тоді зробив на них мільйони.

9. Китай

Це величезний світ ідей для початку свого власного бізнесу. Можна навіть починати продавати китайську продукцію, яка набирає обертів, і ви в будь-якому випадку отримаєте виграшну позицію.

10. Фізичне розташування

Ходіть на збори і заходи, куди приходять ділові люди, що розвивають бізнес. Вони завжди звертають увагу на молодих і енергійних працівників.

Поради для новачків