Особистості, які надихають

Деякі люди вважають себе обмеженими, і більш того обмеженими у всьому і навіть в побудові не тільки свого бізнесу, а й самого життя, а перш за все свого успіху. Але такі люди часто забувають про те, що за всю історію людства було багато інших людей, які не дивлячись на це все, долали труднощі і йшли до своїх цілей, мрій і бажань. Сьогодні хочу з вами поговорити про декілька таких чудових і надихаючих особистостей.

І перша про кого ми поговоримо – це Хелен Келлер. Це американська письменниця, лектор, а також політична активістка. У віці 1 року і 7 місяців вона перенесла дуже серйозне захворювання, в результаті якого повністю позбулася і слуху, і зору. У ті роки ще не так сильно займалися з такими дітьми, робота тільки починалася і батькам довелося шукати вчителя особисто для Хелен. Молодий фахівець швидко знайшов спільну мову з дівчинкою. Тоді отримавши середню освіту Хелен вступила до коледжу, де отримала диплом зі ступенем бакалавра. Вона досягла мети, не дивлячись на ті обставини, в яких вона опинилася. Дівчина почала підтримувати соціалізм і бути активісткою в політиці. Також вона написала десятки книг про свій досвід. Ось деякі з них: «Історія мого життя», «Оптимізм», «Світ, в якому я живу», «Дозвольте нам вірити», а також «З темряви».

Також варто і розповісти про Стіва Уандера. Це американський співак, композитор, піаніст і барабанщик. Дуже розвинена особистість і ви думаєте до чого зараз цей приклад. Але ось до чого. Він так само сліпий. Але це йому теж не завадило стати відомим і домогтися своїх цілей. Йому, як співаку, не зовсім важливо бачити глядача і слухача на його концертах. Йому куди важливіше відчувати їх і розуміти що його праця немарна. Його не даремно називають одним з найбільший музикантів, адже він по-перше 25 разів отримував премію «Греммі», також він лауреат Гершвіновської премії і безсумнівно він записав за свою кар’єру більше 30 альбомів.

Ще одна цікава і надихаюча особистість – це Стівен Хокінг. Він англійський фізик-теоретик, космолог, письменник, а також автор ряду наукових праць. У Хокінга була рідкісна форма хвороби моторних нейронів, відома як аміотрофічний склероз або хвороба Лу Геріга, яка протягом багатьох років паралізувала Хокінга. Він втратив мову, але був у змозі спілкуватися за допомогою синтезатора мови, який спочатку переключався вручну. Але це все не завадило йому стати почесним членом Королівського товариства мистецтв, бути удостоєним вищої нагороди для цивільних осіб в США –  Президентською медалі Свободи. Вчений став відомим фізиком-теоретиком, був професором математики в Кембриджському університеті. Його не лякало що подумають про нього люди, адже він просто цілеспрямовано йшов до своєї мрії. Він не так хотів стати відомим, як відкривати щось нове і доносити це людству. І як бачимо це йому вдалося.

І наостанок хотілося б згадати прекрасну Бетані Хемілтон. Професійна американська серфінгістка, яка стала натхненням для фільму «Серфер душі». Бетані втратила одну руку в ході нападу акули на Гавайях. Тоді їй було всього лише 13 років. Але, знаєте, це її зовсім не зупинило, а навпаки ще більше надихнуло, адже вже через три тижні вона знову повернулася на свою дошку для серфінгу. Зазвичай в такому віці більш болісно все сприймають, але вона знайшла у собі впевненість і віру у своє майбутнє, а також сили, щоб це майбутнє було гарним і багатообіцяючим.

Якщо у вас щось не виходить – не здавайтеся занадто швидко, згадайте про тих людей, які були в ситуаціях куди гірше і знайдіть у собі нові сили для втілення своїх цілей та ідей.

Особистості, які надихають