Нові способи заробітку під час карантину

З попередньої статті ви дізналися, що в період карантину не обов’язково сидіти вдома склавши руки і чекати з моря погоди. Можна і в домашніх умовах знайти свою сферу додаткового заробітку і проводити вільний час з користю.

У цій статті ми продовжимо список способів отримання заробітку в період карантину.

Продаж непотрібних речей

Період карантину дозволить вам зробити ревізію в своєму будинку і позбутися непотрібних речей. Частина речей, можливо, відправляться в сміттєвий бак, але будуть і такі, що згодяться для продажу.

Розсортувавши речі для продажу, визначте їх ціну. Не варто занадто завищувати вартість речей, але й даром віддавати їх теж недоцільно. Для адекватного оцінювання поставте ціну, яка відповідає 50% від їх первісної вартості. Ви здивуєтеся, але виставивши навіть саму скромну ціну на непотрібні вам речі, ви зможете заробити непогану суму грошей.

Далі вам варто визначитися з торговим майданчиком для продажу ваших товарів. Найпопулярнішими на даний момент вважаються такі торгові майданчики, як OLX, Клумба, Ukrboard, Бесплатка і УкрДошка. Потім опублікуйте своє оголошення і чекайте покупця.

Головним достоїнством такого типу продажів є велике охоплення аудиторії потенційних покупців і дистанційне спілкування. Надіслати товар можна поштою або за домовленістю з покупцем.

Пошиття захисних масок

Захисні маски – один з найбільш затребуваних товарів індивідуального захисту в період карантину.

Якщо раніше без проблем можна було придбати маску в будь-якій аптеці, то зараз з цим виникли великі проблеми. Попит народжує пропозицію, тому багато хто почав самостійно займатися виготовленням і продажем масок.

Для пошиття маски вам знадобиться марлева або бавовняна тканина. Важливо пам’ятати, що тканина для виготовлення захисної маски повинна мати свій сертифікат якості.

З медичної точки зору марлева чотиришарова пов’язка є найкращим варіантом індивідуального захисту. Але зараз стали популярними бавовняні дизайнерські маски з різними написами і малюнками.

Виготовлення антисептиків

Антисептик під час карантину за важливістю знаходиться поряд із захисною маскою. В аптеках, звичайно ж, антисептик вже не знайти, але його можна зробити самостійно і продавати, чим зараз багато хто і займається.

Для виготовлення і продажу антисептика вам знадобиться:

• спирт етиловий;

• перекис водню;

• гліцерин;

• ємність для фасування та продажу.

Готування і доставка їжі додому

Ми вже говорили, що з настанням карантину почався справжній кулінарний бум. Всі масово почали викладати фото і відео своїх страв, а деякі стали займатися приготуванням домашньої їжі з доставкою. Асортимент їжі з доставкою дуже великий, починаючи від закусок і перших страв та закінчуючи тортами і тістечками.

Для того, щоб почати займатися приготуванням їжі з доставкою, потрібно для початку розмістити оголошення про свої послуги. Ну а потім чекайте на замовлення.

Купівля і доставка товарів додому

На даний момент дуже популярною послугою стала покупка і доставка товарів додому. Багато людей просто не хочуть наражатися на небезпеку зараження і виходити за продуктами, тому їм зручніше замовити комусь товари за списком і заплатити цій людині гроші за виконану роботу.

Як бачите, варіантів заробітку під час карантину предостатньо. Виберіть для себе найбільш підходящий і будьте матеріально забезпечені на весь період карантину.

Нові способи заробітку під час карантину