Незвичайні ідеї для туристичного бізнесу

З кожним роком рівень світового туризму зростає приблизно на 5%, що пояснюється підвищенням рівня життя населення. До того ж підвищився рівень не тільки внутрішнього туризму в країні. Якщо раніше подорожі в зарубіжні країни були розкішшю, то зараз це можуть дозволити собі все більше і більше громадян.

У свою чергу попит народжує пропозиції. Туристичний бізнес за останні роки переконливо виріс. Конкуренція в цій сфері неймовірна, тому бізнесмену обов’язково потрібно знайти, чим виділитися з величезної кількості туристичних послуг. Сьогодні ми поговоримо про найбільш нестандартні туристичні бізнес-ідеї.

Все геніальне просто

Чи знаєте ви все про своє місто? Чи всі його затишні куточки вам відомі? Швидше за все, відповідь буде – ні. Навіть якщо ви корінний житель міста завжди знайдеться місце з дивовижною історією, яку ви не знали.

Саме на цьому один американець побудував туристичний бізнес. Він найняв шкільний автобус, який возить туристів на екскурсію в усі піцерії міста Нью-Йорк. Сам же автор ідеї виступає гідом, розповідаючи цікаві факти та історії про заклад в той час, коли туристи дегустують піцу. Геніально, чи не так?

Багато туристів їдуть до Нью-Йорку з метою відвідати саме цю екскурсію. Адже інформацію про архітектурні пам’ятки ми можемо дізнатися з книг або інтернету, а от послухати цікаві «живі» історії куди захопливіше.

Тюремна вечеря

У кожному місті є величезна кількість ресторанів і кафе. А не хотіли б ви повечеряти в тюрмі? Незвично, правда? Але цілком можливо і вам не потрібно для цього порушувати закон.

В італійському провінційному містечку Вольтерра для залучення туристів придумали ідею незвичайної вечері. Столики бронюються заздалегідь, до того ж охочих дуже багато. Деяким туристам свою чергу доводиться чекати кілька місяців.

На вході в будівлю вас, звичайно ж, обшукають охоронці, щоб ви не пронесли всередину нічого забороненого. Далі ж вас проведуть до вашого столика і запропонують вечерю національної італійської кухні. Ціни тут дуже демократичні. Всього за раз послугою вечері у в’язниці можуть скористатися до сотні людей.

Ночівля в тюрмі

А от у Німеччині вам запропонують не тільки тюремну вечерю, а й нічліг. Геніальна ідея втілена у життя в готелі Alcatraz. Всі номери мають різну ступінь зручностей, в залежності від класу. Інтер’єр номера, звичайно ж, не на всі 100% відповідає тюремній камері, але є навіть номери з туалетом в одній кімнаті.

Незвичайна морська прогулянка

Компанія Transparent Canoe Kayak, щоб залучити туристів придумала надзвичайну ідею морських прогулянок в човні з прозорим дном. Нижня частина човна виконана з прозорого пластика, що дозволить любителям водних прогулянок насолодитися приголомшливим видом морського дна.

Бізнес на трагедії

Такий напрям вибрала одна з туристичних компаній Лос-Анджелеса. Бізнес полягає в тому, що компанія організовує екскурсії по місцях загибелі відомих особистостей. Протягом екскурсії туристи проходять понад 100 трагічних місць, а також могили відомих особистостей. Екскурсія триває близько 3 годин.

Незважаючи ні на що послуги цієї компанії користуються великим успіхом і записуватися на екскурсію по трагічних місцях потрібно за 2-3 місяці.

Наодинці з крокодилом

У провінційному містечку Австралії придумали екстремальний вид відпочинку. Людину поміщають в прозору коробку і опускають у воду, де її вже чекає голодний крокодил.

Життю туриста нічого не загрожує, адже його додатково захищає клітка, але він обов’язково отримає свою частку адреналіну. Цей вид туризму підійде людям, що хочуть полоскотати собі нерви і отримати потужний емоційний струс.

Незвичайні ідеї для туристичного бізнесу