Наявність wi-fi і підняття доходу – як це пов’язано?

Вітаю вас, мої дорогі! Мережа «Інтернет» давно вже впроваджується в наше життя і тому, звичайно ж, буде логічно поговорити про неї. Але я хочу пов’язати нашу мережу «Інтернет» з бізнесом. Говорячи про таку зв’язку, я маю на увазі те, що наявність безкоштовного wi-fi допоможе підвищити прибутковість вашого бізнесу, який би він не був. Це може бути і якесь кафе, і просто якась компанія, яка продає послуги або товар.

З огляду на те, що інтернет постійно розвивається, такі великі пошукові системи, як Google і навіть той самий Яндекс, постійно змінюють свої певні алгоритми, вони більше підлаштовуються саме під мобільні пристрої, у яких все таки є більше майбутнього, ніж у тих самих комп’ютерів і ноутбуків. Вони, звичайно ж, практичні і потрібні в нашому житті, але ось зі смартфоном вже точно всі ходять і це якось зручніше, ніж тягнути з собою цілий баул.

Але не дивлячись на те, що такий вільний доступ до мережі є дуже позитивним і сама мережа «Інтернет» поширюється все більше, є ще такі місця, де не вистачає точок доступу wi-fi. Це, звичайно, якщо, наприклад, порівнювати з європейськими країнами, адже там у будь-якому разі в усіх кафе та ресторанах й інших різноманітних закладах це вже давним-давно є. Знайте, якщо ви є власником якогось бізнесу, який має своє фізичне приміщення для надання деяких послуг або чогось ще, то ось саме наявність безкоштовного wi-fi може підвищити вашу прибутковість.

Давайте ж розглянемо позитиви безкоштовно wi-fi. Перше – люди будуть проводити більше часу. Ви запитаєте як, але це ж логічно, що з появою безкоштовного wi-fi у вашому кафе клієнти будуть проводити більше часу. Це, звичайно, не буде значитися в годинах, але на півгодини принаймні клієнти вже точно затримаються, а значить і щось ще замовлять. Це може бути тільки кава, але може бути і кава з десертом.

У разі наявності інтернету в 60% закладів клієнти проводили набагато більше часу, при цьому 50% з них витратило більше грошей, ніж ті, у яких взагалі не було доступу до безкоштовного wi-fi. Тому, якщо хочете підвищити дохід і зробити свій заклад більш презентабельним в очах споживачів, то, звичайно ж, скористайтеся цією порадою. Для вас це дорого і зовсім не буде, повірте, на цьому більше грошей заробите.

Наступний позитив стосується того, що збільшиться прохідність. На розі вашого кафе чи ресторану або будь-якого іншого закладу напевно є дуже яскрава вивіска, але не забувайте про те, що вам біля тієї вивіски або десь на дверях потрібно приклеїти наклейку про безкоштовний доступ до wi-fi. Саме наявність не тільки цієї наклейки, а й взагалі швидкого і безкоштовного інтернету дозволить додати свій бізнес на карту вашого міста. Тим самим ваш заклад з’явиться в смартфонах сотні перехожих, які будуть проходити поруч.

Третім позитивом безкоштовного доступу до wi-fi є залучення нових клієнтів. Мало хто хоче, по суті, прийти провести час у відмінному ресторані або просто кафе наодинці. Але з наявністю безкоштовного wi-fi люди можуть зв’язатися зі своїми родичами або ж вони можуть сидіти в навушниках і дивитися якесь відео або щось ще. Головне, щоб був безкоштовний wi-fi, тепло і затишок.

Ще один позитив в наявності безкоштовного wi-fi – це те, що це допоможе бути кращим серед всіх конкурентів. Це вже зрозуміло, що люди при виборі місця для якогось перекусу або зустрічі дивляться не лише на ціну і якість послуг, але і перевіряють наявність wi-fi-стікера на вхідних дверях. А якщо у вас такий є, то знайте, що ви на крок далі, ніж ваші конкуренти.

Наявність wi-fi і підняття доходу – як це пов’язано?