Найоригінальніші процедури найму на роботу

В одній з попередніх статей ми писали про те, як можна знайти роботу без досвіду та мені раптом захотілося також зачепити тему того, які ж можуть бути незвичайні способи і процедури найму на роботу. Комусь може вже траплялося з таким зустрічатися, а комусь може тільки доведеться. А якщо знаєш, як все може бути, то можеш і заздалегідь придумати способи виходу з такої ситуації і, звичайно ж, кроки до успіху. За стандартом, коли ви влаштовуєтеся на роботу, то вас чекає співбесіда, яка в більшості випадків відбувається в кілька етапів і вимагає великого терпіння, сил і витримки. На цих етапах, крім самої співбесіди, підключають ще й тестування та інші методи, за допомогою яких із легкістю можуть виявити ваші знання і вміння.

Але які ж є нестандартні процедури найму? Першим цікавим випадком в цьому питанні є випадок про транспортні перевезення. Так керівник однієї такої компанії Ларрі О’Тул використовує свій незвичайний спосіб найму на роботу. І що найголовніше сам в них і бере участь. Людина, яка влаштовується на роботу в компанію, разом зі своїм начальником повинна пройти забіг по трибунах Гарвардського стадіону. Я думаю, ви очікували чогось незвичайного в цій темі, але не настільки.

Керівнику транспортних перевезень Ларрі О’Тулу вже 59 років, але він може краще впоратися з таким завданням, ніж хтось молодий. Для цієї людини головним є те, щоб прибувший на роботу був розумний, витривалий і готовий до будь-яких труднощів. До того ж, такі веселі старти – це дуже м’яко звучить, але все ж, доступні й іншим працівникам компанії, якщо у них з’явилося бажання взяти участь. Хіба не чудово? Я думаю, навіть пропаде ваше все хвилювання, яке часто присутнє на співбесіді. Так навіть сам керівник говорить про те, то багато хто приходить на роботу і на таку перевірку із великою радістю, адже знаходять в цьому щось дійсно цікаве і захопливе.

Друга компанія CXtec займається телефонними і мережевими обладнанням. Як думаєте, що ж буде тут? Як каже багато хто із співробітників, тут співбесіда проходить через каву і пончики. Весь приємний підступ ось у чому: протягом місяця стажування ви зобов’язані по парах приносити своїм колегам певний обід у вигляді кави і пончиків. Саме ті люди, яких цей дивний, але і приємний обов’язок не злякав і не викликав ніякого негативу, мають дуже великі шанси продовжити свою роботу в цій компанії. У чому ж задумка? Я впевнена, що таким способом керівник хоче швидше згуртувати колектив. Хіба це погано?

Foot Levelers або мануальна терапія. Коли в цій компанії набереться група з осіб 5 або 10, то керівник пропонує переглянути співробітникам кіносценарій «Руді», звичайно ж, під поп-корн і газовану воду. Цей фільм про футболіста, який, не дивлячись на травми, зміг дійти до успіху. Як тільки фільм закінчиться, керівник компанії запитує своїх підопічних про те, що ж вони витягли з цього фільму. Здається, що ви потрапили в школу? Може і так, але мета то дуже хороша. Керівник хоче, щоб в його компанії працювали такі люди, які були б також завзятими і витривалими в роботі, як і головний герой фільму.

І остання компанія по створенню веб-сайтів Citу.Max. Тут все дуже оригінально. У який би день не прийшла влаштовуватися на роботу людина, вона все одно приступить безпосередньо до роботи тільки у п’ятницю. Керівник компанії вважає, що п’ятниця є найлегшим днем ​​для будь-якої людини, а тому, щоб людина краще влилася в колектив і вникла в роботу, потрібно обов’язково починати тільки в п’ятницю. Дивовижно, але який все таки підхід знаходять креативні керівники до своїх підопічних. Краще, щоб такого було більше.

Найоригінальніші процедури найму на роботу