Найбільш незвичайні офіси світу

Вітаю, мої любі! А ви знали, що оригінальними і дуже незвичайними можуть бути не тільки ресторани або кафе, а й, звичайно ж, офісні приміщення. Великий або все таки маленький колектив – це завжди добре, але дуже важливо, коли робочий колектив буде задоволений не тільки своєю діяльністю, а й робочою зоною.

Для того, щоб створити комфортні умови, створюються різні дизайни приміщенні, де і буде розміщуватися вся трудова команда. Хтось вважає за краще діяти за класикою, вибираючи стандартний офіс, хтось хоче привнести нотку чогось нового і вибирає такі дизайни офісів, як хай-тек або ще щось подібне. Але хтось є дуже креативною натурою і придумує найбільш незвичайні офісні приміщення. Про них і поговоримо.

Перший найбільш незвичайний офіс – це оригінальний каліфорнійський офіс Facebook. Цей офіс Facebook є, по суті, найкращим, адже в ньому люди не тільки працюють і трудяться, але, звичайно ж, і розважаються. Вся робоча команда постійно опитується керівниками з приводу того, як можна було поліпшити офіс і, яка обстановка тут панує в цілому. У цьому офісі дуже комфортно і сучасно. Таке офісне приміщення має великий стильний комплекс з дуже масштабною квадратурою для роботи і, що також важливо для релаксу.

Ще одним досить таки незвичайним і сучасним офісом є офіс в Португалії. Це є підрозділ Vodafone Group. Така недержавна установа і організація, яка була ще створена в 1992 році, з кожним разом все більше вдосконалюється. Перед нами вже стоїть не та стару будівля, а сучасний офіс. Цей об’єкт проектувався досить довго і досить хорошими розробниками. А сама візитна картка цього сучасного офісу є красивою до незвичайності тому, що він побудований на кутових проміжках і трикутних лініях. Досить таки геометричне приміщення. Математикам і любителям точних наук це точно сподобається.

Наступний досить незвичайний офіс – це оригінальний офіс YouTube, який розташований також в Каліфорнії, як і наш перший оригінальний офіс. Як ви розумієте з самої назви, там працює колектив знаменитого каналу YouTube. У цьому офісі можна не тільки добре працювати, а й дуже добре відпочивати і навіть розслаблятися. Після знаходження в цьому приміщенні вам не захочеться бігом бігти додому, адже цей офіс має доріжку для сігвея, місця для перекусів, для плавання, тренувань, різноманітних ігор та іншого чого унікального і оригінального. Працівникам цього офісу не доведеться зі швидкістю світла бігти, щоб встигнути на плавання або на тренування. Там ви можете не тільки займатися ідеями про те, як удосконалити офіс і роботу колективу каналу YouTube, але і займатися собою.

Безумовно потрібно розповісти ще про ексклюзивний каліфорнійський офіс Dreamhost. Як бачите, в Каліфорнії дуже багато оригінальних офісів. У цьому, наприклад, є багато різних зон для дозвілля, які будуть цікаві, як великій компанії, так і одній людині. Якщо ви втомилися дуже від роботи, а ідеї в голову нові не приходять, то можете піти пограти, наприклад, в пінг-понг або можете спуститися по гірці з 1 поверху на 2, або просто піти поїсти. Все приміщення освітлюється в основному денним світлом, адже в його архітектурі багато скляних віконних конструкцій.

Але все ж найбільш незвичайним, напевно, серед усіх вище описаних офісів, є офіс Bahnhof, який знаходиться в дуже цікавому місці. Колись це було бомбосховище, але дизайнери вирішили побудувати все незвично, красиво і в той же самий час з комфортом. Цей офіс має й історичний початок, і навіть фантастичний. Коли ви подивитеся на його вид, то і самі все зрозумієте. Дане приміщення – це не той стандарт, до якого ми звикли, і навіть не той офіс, де все зроблено за допомогою трикутників. Приміщення цього офісу оформлене необробленим камінням і навіть гранітом, а підсвічування звичайне. Якщо говорити в цілому про стильове рішення, то це безумовно хай-тек, оригінальний і не зовсім звичний нам.

Найбільш незвичайні офіси світу