Найбільш незвичайні магазини світу

Раніше ми писали про найбільш незвичайні й оригінальні офіси усього світу. Але магазини – це ж теж частина чийогось бізнесу. І, як ви вже здогадалися, сьогодні поговоримо про найцікавіші магазини світу. Для того, щоб потенційний покупець хоча б зайшов в магазин і щось подивився багато власників магазинів звертаються в різноманітні рекламні агентства. Але буває і так, що більше попиту має той магазин, до якого доклали більше творчості і креативу самі творці магазинів, а не інші люди, які навіть не мають ніякого відношення до них, а просто виконують свою роботу.

Перший найцікавіший магазин знаходиться в Берліні, а його власником є ​​Крістіан Петерсон. У цьому магазині продають дуже якісні велосипеди. Крістіан не хотів діяти за стандартом і для того, щоб привернути увагу людей він прикріпив до фасаду самої будівлі величезну кількість велосипедів. Щоб ви знали ці велосипеди справжні та цілком робочі. Я думаю, більше ви точно ніде не бачили подібних магазинів.

А магазин Adidas в Амстердамі виглядає як велика коробка від взуття. Це і є справжнім раєм для любителів спорту, спортивного взуття й одягу. Хіба це не диво, що такі магазини вам не потрібно шукати десь в якихось закаулкам, їх видно навіть здалеку. До того ж, якщо хотіли побувати на місці кота і зрозуміти, чому ж вони так люблять залазити в коробки, то цей фірмовий магазин вам в цьому допоможе.

А як би ви уявили магазин молодіжних сумок в Цюріху? У вигляді сумок? Ось непогана ідея, але ось тільки магазин Freitag виготовляє всі молодіжні сумки із вторинної сировини. Люди, які створили цей бренд, вирішили не зупинятися на досягнутому. Свій магазин теж побудували, можна сказати, що із вторинної сировини. Будівля цього магазину – це транспортувальні контейнери. Але, звичайно ж, вони виглядають там красиво й досить таки практично. До того ж, такий магазин не займає дуже багато місця, а вночі світиться дуже яскравими вогниками.

Магазин Louis Vuitton в Парижі взагалі принадність. Цей брендовий магазин створений у вигляді величезних фірмових валіз. Може цю ідею творці магазину позичили у творців фірмового магазину Adidas, який знаходиться в Амстердамі, а може це була їхня ідея і все було навпаки. Але, не дивлячись на всі фактори, і як би там не було – у двох випадках це вийшло дуже красиво і цікаво.

А зараз найцікавіше. Як би ви уявили магазин Swarovski, який знаходиться в Токіо? Ця продукція сама по собі прям засліплює своєю красою і блиском. Але в Токіо вирішили все зробити ну дуже ефектно і створили такий магазин, який виглядає так, ніби й сам зроблений із дорогоцінного каміння. Це додало магазину ще більшої дорожнечі та розкоші. Навіть якщо вам не вдасться щось там купити, то хоч зможете насолодитися чудовим дизайном.

Магазин Diesel в Лондоні виглядає зовні, як звичайний радіоприймач. Але лякатися не варто і обходити його також не потрібно. Заходьте і купуйте те, що вам знадобилося, адже це тільки незвичайний вид, а всередині все, як годиться.

І останній цікавий магазин знаходиться у Ванкувері. Це магазин одягу Gap. Творці магазину вирішили не використовувати дуже гучних слів у самих слоганах магазину й зробили дуже цікавий хід, який привертає увагу до магазину набагато більше, ніж яскраві й відомі слогани. Всі вивіски, манекени, вітрини і багато чого іншого перевернуті з ніг на голову. Ось це вже точно відмінний маркетинговий хід. Навіть мені стало цікаво й хотілося би побувати у такому магазині, де все в один час досить стандартне і разом з тим – незвичайне.

Найбільш незвичайні магазини світу