Найбагатші люди в Кералі

Згідно зі звітом Hurun, провідної дослідницької і розкішної видавничої групи, що знаходиться в Шанхаї, Китай, нерезиденти очолюють список найбагатших в Кералі.

Hurun опублікував свій звіт Hurun India Rich List, в якому Мукеш Амбані займає перше місце третій рік поспіль зі статком у 1,65 лак крор.

Гранична цифра в чистій вартості, щоб потрапити в цей список в цьому році, становила 1800 крор.

Найбагатший у Кералі

У списку багатих людей Хурун Керала титул «Найбагатший» претендував на ім’я ведучого підприємця НДІ М.А. Юсуфалі (чистий прибуток 11 400 крор).

За ним послідували Раві Піллаі (9600 крор) з групи Раві Піллаі і Санні Варкей (9000 крор) з Фонду дорогоцінних каменів.

Всі три мають свої операції із Західної Азії

Шість мільйонерів в списку проживають в Кералі, п’ять в країні, але за межами держави, а сім покинули країну, щоб шукати щастя за кордоном.

Шість з семи, хто виїхав з країни в даний час проживають в Західній Азії, причому ОАЕ є кращим місцем міграції.

Але несподіванки знаходяться в іншому місці, особливо в нижній частині списків, де представлені нові учасники Керала Річ.

Найбільший заробіток

Джордж Джордж Мутхут і його сім’я зареєстрували найбільший приріст добробуту на 80 відсотків у порівнянні з минулим роком завдяки аналогічному збільшенню запасів їх публічно торгованих Muthoot Finance.

Muthoot і сім’я є 104-им найбагатшим індіанцем і сьомим найбагатшим з Кералі.

За ним пішов депутат Рамачандран з Jyothy Laboratories, чий статок зріс на 78 відсотків.

У списку мільйонерів Кералі п’ять нових учасників. B Говіндан з Ювелірів Бхиму (4200 крор); CV Джейкоб і сім’я найбільшого в світі екстрактора олеорезини Synthite (4200 крор); Пол П. Джон з John Distilleries (2800 крор), Кохусеф Чіттілаппіллі з V-Guard Industries (2700 крор); і П.А. Хосе з Josco Jewellery (2000 крор).

Різноманітні інтереси

58-річний М.А. Юсуф Алі, який очолює список, має власний капітал в 11 400 крор, що також робить його 49-им найбагатшим індіанцем.

Алі відкрив свій перший гіпермаркет Lulu в 1990 році, і сьогодні він працює на трьох континентах, причому в одній тільки Раді співробітництва країн Перської затоки більше 100 магазинів.

На другому місці 64-річний Раві Піллаі з групи Раві Піллаі з чистою вартістю 9600 крор. Піллаі очолює диверсифіковану бізнес-групу, що охоплює будівництво, охорону здоров’я, подорожі і освіту.

Син фермера, Раві рано виявив, що його справжня пристрасть була в підприємництві. Його першим бізнесом був прибутковий чит-фонд, після чого він зайнявся будівельними підрядами.

Санні Варки з освітньої керуючої компанії Gems Foundation є третьою найбагатшою Keralite і 71-ю найбагатшою в списку Hurun India Rich List 2014 року, з чистим станом в 9 000 крор.

Gems Education є найбільшим оператором приватних шкіл від 12 до 12 класів в світі, з більш ніж 130 школами в більш ніж 12 країнах.

Ювелірні вироби сяють

Ювелірна індустрія створила найбільшу кількість мільйонерів в Кералі – список, очолюваний 67-річним Т.С. Калянараманом з Kalyan Jewellers, з чистою вартістю в 7 100 крор.

За секторами нерухомості і технологій було ухвалено три і два мільйонери відповідно.

У той час як Раві Піллаі очолював сектор нерухомості, Гопалкрішнан, співзасновник і виконавчий віце-голова Infosys з чистою вартістю в 8 800 крор (четвертий в списку), очолював сектор технологій.

Найбагатші люди в Кералі