Міфи про те, чому не заробляються гроші

Якраз, коли ми вже поговорили про кризу і кризову ситуацію в цілому, я думаю, варто поговорити про так звані міфи, що стосуються заробляння грошей. Чому я хочу пов’язати ці дві теми?! Насправді тому, що за часів кризи ви вже точно можете визначитися в тому, чи варто вам продовжувати бізнес або ж він давно зазнав краху. Криза просто буде такою ситуацією, яка вам підвернулася. Так ось буває таке, що у людини є і талант, і різноманітні ресурси, які допомагають їй нормально працювати, чогось добиватися, але людина не знає як їх правильно використовувати.

Навіть говорять про те, що якщо чоловік до 30 не став бізнесменом, то після 30 він ним вже і не стане. Але чому? Давайте ж розглянемо ці всі міфи і зрозуміємо, чи так все це. Або ж це також міф, вигаданий 32-річним або 35-річним чоловіком, який не зміг себе реалізувати.

Перший міф говорить нам про те, що більшість людей думає ось що: «Якби я був з дуже заможної сім’ї, то мені було б набагато простіше заробляти гроші». Ви серйозно? Багато бізнесменів і взагалі ділових успішних людей родом далеко не з нормально забезпечених сімей. Безліч з них мали тільки мати, яка працювала на 2 або 3 роботах, щоб хоча б нагодувати дитину. Хтось постійно жив в хрущовці і за красивим життям міг тільки спостерігати зі сторони. Проте, людина зібрала всі сили в кулак і дійшла до мети, яку вона собі поставила ще дуже давно. Це, звичайно ж, не без великого бажання і не без наполегливої ​​праці.

Другий міф: «Я вибрав не ту сферу діяльності і тому я не можу розбагатіти». Так, знаєте, якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Ви можете щось заробляти, якщо займаєтеся тим, до чого у вас лежить душа.

Наступний міф стосується того, що безліч людей вважає, що «багаті люди просто опинилися в потрібному місці і в потрібний час». Так, правда, потрібно опинятися у потрібному місці і в потрібний час, але без зусиль і бажання нічого не буде. Все просто так з неба не впаде, погодьтеся. Як ми вже говорили раніше, багато хто з успішних бізнесменів й просто успішних людей поставили собі дуже чітку мету та йшли до неї крізь життєві труднощі, провали і, звичайно ж, невдачі. Незважаючи на все, що було в їхньому житті, вони не зупинилися на чомусь одному і досягли тієї висоти, до якої прагнули.

Ще одним поширеним міфом є ​​те, що безліч думає так «мені потрібно краще вчитися в школі, інституті і я тоді зможу бути багатим». Справа то не в дипломі. Знання теж важливі, але повірте, якщо у вас буде велике бажання, то вам не завадить жодна двійка у вашому дипломі. Не подумайте, я ніяк не хочу вас змусити не вчитися. Просто кажу про те, що оцінка – це не показник розуму. Не потрібно страждати синдромом відмінника, інакше будете скуті й сконцентровані лишень на роботі.

Безліч любить себе відразу налаштовувати на важку роботу. Такі люди думають: «Якщо я буду важко працювати, то неодмінно стану мільйонером». Але справа ось у чому: ви плануєте працювати фізично чи розумово. Якщо вибираєте щось одне з цього, то діла не буде. Потрібно навчитися все гарненько поєднувати і балансувати. Тоді і цей міф випарується з вашої голови і ваших думок.

І останній міф: «у мене немає початкового капіталу, і тому я не можу почати свій дуже великий бізнес». Якщо ви почнете з малого, то ви вже на один крок наблизилися до чогось великого. Та й, до того ж, не всі види і сфери бізнесу вимагають дуже великих вкладень. Якщо у вас є кілька тисяч гривень, то вкладіть їх в те, чим хочете займатися. Нехай це буде дуже маленьке вкладення, але далі – більше.

Міфи про те, чому не заробляються гроші