Мотивація і поради по запуску вашого стартапа

Щоб уникнути помилок, починайте разом з нами!

Якщо ви застрягли, подумайте, що змушує вас щодня вставати з ліжка і метушитися. Стрибок в підприємництво не для людей зі слабкими нервами. Однак навіть найсміливіші і витривалі підприємці все ще змагаються з мотивацією. Зрештою, будуть дні, коли розчарування, гнів і душевний біль вбивають кожну краплину мотивації, якою ви володієте.

Це особливо потрібно, коли ви нарешті готові запустити свій стартап. Навіть якщо ви грали за правилами і були добре підготовлені, несподіванка завжди ховається за рогом.

Коли ви відчуєте, що це відбувається, використовуйте ці поради, щоб знову знайти свою мотивацію.

Знайдіть своє «ЧОМУ»

Чому ви стали підприємцем в першу чергу? Чи було це через особисте задоволення, творчу незалежність, сприятливий баланс між роботою та особистим життям або через бажання змінити світ? Пошук вашого «чому» є ключовим для підприємців, які хочуть залишатися мотивованими. Якщо ви застрягли, подумайте про те, що змушує вас вставати із ліжка і щодня метушитися. Це тому, що у вас є пристрасть? Це тому, що ви хочете поділитися своїми навичками зі світом? Чи тому, що ви хочете внести щось значуще?

Простіше кажучи, знайти «чому» – це просто згадати причини, за якими ви вирішили почати свій бізнес із самого початку. Як тільки ви згадайте це, ви можете використовувати своє «чому», щоб направляти себе і просуватися вперед, коли мотивація не працює.

Знайдіть час для веселощів

Ми впевнені, що ви знайомі з рядком: «Вся робота зроблена, а відсутність гри робить Джека нудним хлопчиком». Навіть якщо у вас є терміни і рутина, не забудьте запланувати час для веселощів. Це може бути вихід з роботи рано в п’ятницю, щоб ви могли повечеряти з друзями. Це можуть бути походи на пляж в середу вдень.

Робити те, що вам подобається, це не пов’язано з роботою, це заряджає вас енергією. Це допомагає вам отримати нові перспективи. І це нагадує, чому ви стали підприємцем в першу чергу.

У свій розклад варто завжди включати кілька годин часу для свого «я» кожного тижня. Це може коливатися в залежності від таких факторів, як зустрічі або терміни. Але бажано завжди блокувати час на те, що вам подобається, навіть якщо це просто читання книги протягом 30 хвилин.

Киньте собі виклик

Хоча рутина важлива, вам також потрібно час від часу міняти речі. Зрештою, робити одне і те ж день у день – один з вірних способів виснажити вашу мотивацію. Наприклад, якщо ви хочете, щоб до п’ятниці було написано п’ять постів в блозі, то чому б не відкласти цей термін до середи? Замість того, щоб працювати з вашого основного робочого місця, працюйте в іншому місці. Візьміть свій вільний час і використовуйте його, щоб підвищити свої сильні сторони, навички і таланти.

І ще прості і дієві секрети успішних людей:

1

«Дослідники вважають, що давати навіть за особистий інтерес, винагороду, є найбільш важливим фактором у прогнозуванні відданості і задоволеності роботою. На її частку припадає близько 75 відсотків особистої мотивації до виконання. – Дікінсон 1999 »

2

Поверніться до того списку справ, який ви створили, і винагороджувати себе кожен раз, коли щось викреслюється. Це може бути що завгодно – від поїздки на вихідні до полуденного перекусу. Справа в тому, що ці стимули допоможуть вам у досягненні ваших довгострокових цілей.

Оточіть себе натхненням

Натхнення навколо. Ми можемо знайти це в біографіях, мотиваційних цитатах, відео TedTalk і бесідах зі своєю системою підтримки. Кожен раз, коли ми відчуваємо, що наша мотивація падає, нам потрібно звертатися до цих джерел за порадою і натхненням.

Наприклад, якщо запуск вашого продукту виявився не таким успішним, як ви думали, тоді читайте про боротьбу успішних підприємців. Ви можете дізнатися річ або дві про те, як впоратися з цією незначною невдачею.

Створити файл майбутнього

Файл майбутнього – це файл того, як буде виглядати ваша життя через 5 років. Чи є екзотичні місця, куди ви хочете відправитися? Помістіть зображення їх в файл.

«У вас є будинок або машина, якими ви хочете володіти в майбутньому? Помістіть їх в файл. Ви точно знаєте, як ви хочете, щоб ваш бізнес виглядав в майбутньому? Напишіть про це, потім помістіть його в файл.

У підсумку ви отримаєте величезну папку на вашому комп’ютері речей, які мотивують вас. Кожен раз, коли ви відчуваєте себе пригніченим, поверніться до файлу і проведіть час, переглядаючи все, що там є. Ймовірно, ви не витрачаєте набагато більше часу на розслаблення. “

Дізнайтеся, як прийти в норму

Що станеться, якщо ви відчуваєте деякі невдачі на цьому шляху? Замість того, щоб дозволити цим нерівностям на дорозі поглинути вас, навчіться відновлюватися.

Мотивація і поради по запуску вашого стартапа