Молочна промисловість: що від нас приховують виробники

Молочна промисловість витрачає мільйони доларів на рекламу, щоб обдурити публіку: від реклами, де корови пасуться на відкритих зелених пасовищах, до зображень добрих фермерів, які м’яко доять щасливих корів.

Є багато неправильних уявлень про молочну промисловість, тому ми тут надамо вам факти, які допоможуть розвіяти міфи.

1. Корови повинні народжувати, щоб виробляти молоко

Так, ви правильно прочитали. Це може здатися очевидним, але багато людей не підозрюють, що для виробництва молока корови повинні бути вагітними або тільки що народити. Як і всі ссавці, корови годують грудьми своїх дітей.

2. Телята вкрадені у їх матерів

Через декілька годин після народження телят забирають у їх матерів. Зрозуміло, що це примусове розділення є травматичним, і матері годинами або днями ридають, ходячи і розшукуючи своїх викрадених дітей. Це горе відбувається на кожній молочній фермі.

Показовий приклад: у 2013 році місцеві жителі в Ньюбері, штат Массачусетс, викликали поліцію через плач, який вони чули від сусідньої молочної ферми. В ході розслідування влада виявила, що крики виходили від скорботних матерів, чиї новонароджені були вкрадені у них.

3. Корови просякнуті гормональними препаратами

На фабричних фермах корови насильно просочуються, це дуже агресивна і стресова процедура, яка повторюється приблизно кожні 12 місяців. Корови, які використовуються для доїння, знаходяться в постійному циклі вагітності, пологів і годування грудьми.

Дослідження доводять, що зв’язок між матір’ю і дитиною не є винятковим лише для людей. Уявіть, що корови страждають від стресу – народжують знову і знову, але у них відразу ж забирають їхніх дітей.

4. Самців часто вбивають на телятину

Оскільки самці не виробляють молоко, вони не приносять користі для молочної промисловості і часто продаються для виробництва телятини. Телятина є прямим побічним продуктом молочної промисловості.

5. Телят жіночої статі тримають, щоб продовжити цикл

Телят жіночої статі вирощують як «заміну». Для корів в молочній промисловості цикл насильства триває близько п’яти років, поки їх не вважають «витраченими» і відправленими на забій.

6. «Відпрацьовані» корови стають м’ясом для гамбургера

Що відбувається, коли корови більше не можуть виробляти достатньо молока? Вони по-звірячому вбиті фермерами.

Відсутність молока означає відсутність грошей для фермерів. Таким чином, після народження дитини за дитиною, вкраденої у них, і протягом лише невеликої частини їх природної тривалості життя – яка може становити до 25 років – корів безсердечно відправляють на бійню і насильно вбивають, головним чином за яловичий фарш. Так, всередині майже кожного гамбургера знаходяться останки корів з американських молочних заводів.

7. Коров’ячі роги спалюють або відпилюють

На фермах молочних заводів робочі спалюють або відпилюють коров’ячі роги без знеболюючих засобів. Ця болюча і жахлива практика, яка часто призводить до інфекції, вважається стандартною.

8. Шерсть корів спалюють факелами

Кожні чотири-п’ять тижнів молочні фермери використовують пропановий пальник, щоб обпалити волосся навколо чутливого вимені корів.

9. Хвости телят відрізають

Це включає прорізання чутливої ​​шкіри, нервів і кісток без знеболюючих засобів. Експерти із захисту тварин засуджують цю непотрібну і нелюдську практику.

10. Корови страждають від хворобливих інфекцій

Завдяки генетичним маніпуляціям і наркотикам, корови виробляють аномально велику кількість молока. Це неприродне виробництво і фізичний збиток, викликаний доїльним устаткуванням, часто призводять до маститу, що є болючою інфекцією вимені.

11. У молоці є гній

Мастит генерує гній, який потрапляє до молока. Міністерство сільського господарства США повідомляє, що кожна шоста корова страждає на мастит, і ця інфекція є причиною однієї з шести смертей на молочних фермах.

Оскільки мастит дуже поширений, молочна промисловість США повідомляє, що в американському молоці більше клітин, що викликають гній, ніж в будь-якій іншій країні – мільйон клітин на ложку.

12. Молочне тваринництво руйнує навколишнє середовище

У молочній промисловості США спостерігається серйозне забруднення води. Фактично, екскременти тварин і інші сільськогосподарські стоки з великих ферм забруднили майже одну третину річок в США.

13. Молочне тваринництво вимагає багато води

Молочне виробництво неймовірно водоємне. Коровам необхідно споживати велику кількість води.

14. Молочна індустрія експлуатує сільськогосподарських робітників

Звіт, складений Центром працевлаштування Центрального Нью-Йорка і Центром юстиції працевлаштування Нью-Йорку, показує, що 93 відсотки працівників молочної ферми в Нью-Йорку є нелегальними іммігрантами, яких легко експлуатувати. Шокує те, що дві третини працівників молочної промисловості в Нью-Йорку отримували одну або декілька травм на роботі, причому 68 відсотків цих травм досить серйозні, щоб вимагати медичної допомоги.

Молочна промисловість: що від нас приховують виробники