Миловаріння як бізнес

У сучасному світі заробіток грошей вже давно не зводиться до щоденного перебування в офісі та виконання монотонної нудної роботи. Та й не всім підійде такий вид діяльності, особливо творчим людям, яким постійно хочеться творити щось прекрасне.

Саме тому все більше і більше обертів набирають сфери заробітку, де людина може пофантазувати на вільну тематику та при цьому заробити чималі гроші. Багато творчих людей зі свого хобі починають успішний та прибутковий бізнес.

Одним з таких напрямків роботи є популярне нині заняття – миловаріння. Багато людей скажуть: «Що ж тут такого, і, навіщо купувати якесь мило домашньої роботи, якщо прилавки магазинів прямо ломляться від товарів фабричних виробників».

Вся справа в тому, що в ході домашнього миловаріння виходять цілі сюжетні композиції, які не тільки використовуються як засіб для миття, але і можуть тривалий час прикрашати інтер’єр вашої квартири.

Чи успішне миловаріння як бізнес? Що потрібно для того, щоб почати заробляти миловарінням? Про все це ми з вами і поговоримо в нашій сьогоднішній статті.

З чого почати бізнес з миловаріння?

Перше, що лежить в основі успішного бізнесу з миловаріння – це ваші творчі нахили і бажання розвиватися в даному напрямку. Перш за все, скажу, що миловаріння – прибутковий бізнес з незначними затратами. Але, тільки для людей, які працюють і не кидають почату справу на півдорозі. Не варто розраховувати, що з першої партії виробленого мила ви станете мільйонером. Все робиться і досягається поступово.

І так, для заняття миловарінням вам знадобиться:

• мильна основа;

• формочки для мила;

• барвники та ароматизатори для мила;

• масла та вітамінні добавки;

• прикраси для мила та декорування композиції (блискітки, перламутр, засушені та пластикові елементи рослин);

• спеціальні коробочки для продажу готового товару.

На покупку всіх перерахованих вище товарів вам знадобиться 2000-3000 тисячі гривень.

Як приготувати мило в домашніх умовах?

Рецептів приготування домашнього мила дуже багато. У нашій статті ви побачите базовий рецепт, який можна взяти за основу:

1. Для початку дрібно наріжте мильну основу і розтопіть її на водяній бані або в мікрохвильовій печі до рідкого стану.

2. Додайте масла та вітаміни (не більш як 5% від усього складу мила).

3. Капніть в мильну суміш пару крапель ароматизатора і барвника.

4. Розлийте мильну суміш по формах і поставте її застигати приблизно на 45 хвилин.

5. Тепер справа за простим – дістаньте мило з формочок і запакуйте в упаковки для продажу.

Де продати готове мило?

Найпопулярнішим майданчиком для продажу продуктів домашнього миловаріння є соціальні мережі. Ви можете створити спеціальну торгову сторінку, де покажете асортимент мила і наб’єте клієнтську базу.

Також можна продавати мило в різних торгових точках, інтернет-магазинах і т.д. Але в цьому випадку бажано оформитися як приватний підприємець, щоб не мати проблем із законом.

Висновок

Миловаріння дійсно може стати прибутковою справою вашого життя. Але, для цього варто не відступати від поставленої мети, вчитися і розвиватися в цій сфері. Запам’ятайте, навіть якщо ви будете супер-майстром з миловаріння, але не зумієте правильно організувати процес продажу, ваш талант і витрачений час підуть в нікуди.

Миловаріння як бізнес